Wpis z mikrobloga

W sumie ruszyłbym się kiedyś z domu i poznał wreszcie jakiś ludzi. Mieszkam tu już 7 lat i w zasadzie nikogo nie poznałem, Nie zawarlem żadnej dłuższej znajomości
Pomyślałem, że może pouczyłbym się grać w #mtg bo lubię karty i planszówki - odbywa się coś takiego gdzieś w #krakow ?
Moją największą pasją jest produkcja muzyki i sound design ale nie znalazłem nic tematycznego żeby spotkać się z ludźmi i pokminić coś w temacie
Może macie jakieś inne pomysły co można porobić? Bo chce trochę wyjść do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
MTG w Krakowie grane jest obecnie w Shopie Graczu i Magic Cafe, ale nie wiem jak wygląda sytuacja jakbyś chciał się nauczyć grać.
@lukasz_chalinski: Jeżeli chodzi o Kraków to:
Mtg:
Magic Cafe na Ruczaju - chyba najwięcej graczy, I całkiem fajnie ogarniete miejsce.
Shop Gracz na Limanowskiego - też dużo graczy, bardzo fajny klimat aczkolwiek dla swieżynki można odnieść wrażenie że troche hermetycznie ale polecam
Vanaheim na Lubiczu ,gość który ogarnia tam MtG jest spoko - jak na rudego :) (Rudy nie wiem czy masz tu konto ale jak wpadne w sobo to licze
@Sl_w_k_1: A tam przesadzasz, jak umiesz czytac mape jestest oragniety i chodziles kiedys sam po lasach i gorach to po roku to ogarniesz. Teraz to sie takie zrobilo ze nie wiadomo co to jest. 15 lat temu trzeba bylo umiec mape ogarnac i nie byc no-lifem siedzacym w piwnicy.