Wpis z mikrobloga

Mireczki motoryzacyjne i Mirabelki również bo pewnie jest tu trochę takich co na autach zna się lepiej niż ja (co wyczynem specjalnym nie jest).

Noszę się z zamiarem kupna samochodu. Z tego co słyszałem nie jest to najlepszy czas na takie akcje, bo ceny używanych poszły w górę, jest napływ (hehe) popowodziowych aut itp. itd. jednak powoli muszę myśleć o zmianie mojej 20 letniej yariski więc no lipka.

Pytań tego typu było sporo więc może ja z innej strony gdzie szukać sensownych, w miarę pewnych samochodów używanych? Wiadomo że i tak trzeba będzie sprawdzić wszystko ale może są jakieś sprawdzone salony, strony itp. które moglibyście polecić.

A gdyby komuś się chciało polecić coś konkretnego, to budżet z tych średnich - max 55k. Autko to albo jakiś SUV, albo większy hatchback - w miarę możliwości z automatem. No i jak najmłodsze.

#motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
@zwierzont: cos pokroju dustera za taka kase wydaje sie spoko, musisz tylko byc swiadomy ze elektronika jest tylko podstawowa, podobnie komfort. Moze paruletnie autko typu Juke, Captur? Ford puma albo xceed wygladaja spoko ale to jeszcze troche za nowe auta na ten budzet
  • Odpowiedz