Wpis z mikrobloga

Jestem mimochodem na masowych protestach w #brazylia

Rozdawali takie coś. Bardzo wymowne i coś czego nie zobaczymy w naszym kraju bo w tym #!$%@?..łku wszyscy fajnie się bawią, łącznie z głupim społeczeństwem.

Na tej ulotce pisze: nie Lula, nie Bolsonaro.

Lula - były prezydent Brazylii, "typowy lewak", skazany na ponad 8 lat więzienia stosunkowo niedawno, na końcu wyrok skasowany przez Sąd Najwyższy

Bolsonaro - aktualny prezydent Brazylii, "typowy prawak", robi gnój gdzie się nie pojawi

Dlaczego ludzie protestują przeciwko liderom dwóch różnych i skrajnych ugrupowań politycznych?

Zrozumieli, że władza się zmienia, a komunizm zostaje. Zarówno Lula jak i Bolsonaro to komuchy, które drenują kraj i prowadzą go ku upadkowi. Bolsonaro w swoich działaniach przypomina bardzo Kaczafiego, go również klasyfikują błędnie jako prawaka, ale to komuch.

Coś pięknego i nie do pomyślenia u nas. Naród się jednoczy i ma dość pozornej demokracji, złudzenia wyboru.

Trochę net mi wolno chodzi, ale wrzucę filmy z protestów. Nie są jakieś specjalne dymy, raczej w patriotycznym duchu, pokojowo wszystko. Przynajmniej tu gdzie jestem.

Z tego co rozmawiam z lokalsami to nasi mają jeszcze pełne pole do popisu jeśli chodzi o podatki, daniny i opłaty oraz rozdawnictwo i budowanie oligarchii.

#podroze #podrozujzwykopem #amerykapoludniowa
J.....n - Jestem mimochodem na masowych protestach w #brazylia

Rozdawali takie coś. ...

źródło: comment_1631481126F02k97xPRvkIK6wD5vR60I.jpg

Pobierz
  • 7
@dzieju41

Też nie lubię, ale to jest wyjątkowe co zobaczyłem. Raczej ludzie są tępi i lubią wojenki polityczne oraz robić gałe swoim panom. Nie pisze o polityce często także nie dawaj na czarną ( ͡º ͜ʖ͡º)