Wpis z mikrobloga

@Kien: moderator ewrona wyłudzał nudesy i obmacywał nieletnie dziewczyny. Chłop ma 27 lat a podrywał na emotki Ewrona. Ewron wiedzial o tym od ponad roku ale olał sprawe, dopiero wczoraj zabrał mu moda i dał vipa xDDD Oczywiscie jak szambo wybiło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Farezowsky: nie myślałem że nadejdzie czas w którym Mandzio będzie miał wojnę z Ewronem
Piękna sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Farezowsky: mam ponad 100 tagów na czarnej i czasem jak już nie ma co poczytać w najlepszych z 6,12 i 24h klikam aktywne i zawsze mam mózg #!$%@?. Kto to pisze, o kim i po co? I po co to wrzucać na wykop? Przecież to jakieś gówno jest.
  • Odpowiedz
@Deku: zastanawiam się tylko kim są ludzie, którzy wrzucają coś takiego tutaj, przecież to jest jakaś zabawa dla podludzi z bloków czy innej Pato, przynajmniej czytając to co jest na screenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@blinxdxb: nie ? To normalny streaming gościu.
A po za tym tak samo mogę nazwać motoryzację "zabawą dla podludzi z bloków" która ty postujesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blinxdxb: no ale po co to postujesz.
Po co to wrzucać na wykop
"Przecież to jakieś gówno jest " ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blinxdxb: wykop jest dla każdego i każdy w miarę możliwości może postować co chce
Jak czegoś nie lubisz to po prostu ignoruj a nie srasz w komentarzach
  • Odpowiedz
@Deku: wrzucam do kupiłem, wrzucam co sprzedałem, wrzucam ile zarobiłem na giełdzie. Jednym słowem wrzucam to co ja robię a nie jakaś patola, która ma was w dupie a wy się tym jaracie. Afera modowa...ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Deku: ja tylko pytam kto to prostuje i po co, nie znam tych ludzi i widzę jakiś debilny screen więc po prostu objaśnij co jest fajnego co mogłoby mnie zainteresowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blinxdxb: ty chyba nigdy patoli w życiu nie widziałeś jeśli to nazywasz patolą XD
Każdy ma jakiś zainteresowania
Ty samochody
My streaming i internet
Po co wchodzisz i srasz w wpisie który cię nie interesuje?
  • Odpowiedz