Wpis z mikrobloga

jutro znowu trzeba przeznaczyć 1/3 życia na prace żeby opłacić czynsz za mieszkanie które nawet nie należy do mnie tylko do mariusza deweloperskiego i jego żony żeby mogli sobie pojechać na wakacje a ja żebym nie musiała spać pod mostem
  • 142
  • Odpowiedz
  • 100
@Eattrashdiefast musisz jeszcze bardziej obniżyć standardy zamiast chodzić na zakupy to polować na owady a zamiast mieszkania w mieście wystarczy wynajmować wychodek 42 kilometry od miasta i chodzić pieszo do pracy
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast ciesz się, że nie musisz mieszkać pod mostem. Jak Twoi starzy jedyne co Ci dali to życie to do nich miej pretensje, a potem do siebie, że masz pracę, za którą możesz co najwyżej kupić buty, jedzenie i wynająć klitke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Eattrashdiefast: mariusz deweloperski przecież zasłużył sobie na Twoje pieniądze wstawaniem wcześniej, jedzeniem zdrowego śniadania, codziennym bieganiem 5km i urodzeniem się w bogatej rodzinie, wszystko jest sprawiedliwe
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: przestań pieprzyć wystarczy odpuścić kawę na mieście i odkładać hajs na mieszkanie inwestycyjne, potem drugie i wieku 30 lat jesteś rentierem i masz doktorat
Ewentualnie jak wujek Czesiek w 98, jakiś kawałek ziemi i dom zbudować ;)))
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Wykopek kapitalista here: głosujesz na ludzi którzy uważają ze niskie stopy procentowe powinny napędzać gospodarke, przez to każdy z inwestycjami ucieka w nieruchomości pompując cenę. Nie muszę mówić ze stopy procentowe to element państwowy w gospodarce, a nie kapitalistyczny?
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: jak jesteś głodny to najesz się za 10zł. napijesz się za 2zł. ubierzesz się za 100zł. ale żeby mieć do tego własny dach nad głową musisz być milionerem. XXI wiek. Europa. Dobrobyt. Kurna. Jego. Mać.
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Żeby to tylko 1/3 życia była. Inna 1/3 to sen, a od reszty odjąć czas na sprzątanie, dojazd do pracy, pójście do sklepu, ogarnainie siebie. Mnie zostają potem co najwyżej 2-3 godziny czasu na to, co chcę.
Jak ktoś ma dużo hajsu, to zakupy może zamawiać pod drzwi, a od sprzątania mieć ludzi, już nie mówiąc o zamawianiu jedzenia/cateringach.
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast Może trzeba obniżyć wymagania wobec mieszkania i nie narzekać że w tej wynajmowanej wnęce koło śmietnika nie ma okien. Trzeba było się uczyć tzn. iść na doktorat żeby zaznać pracy w zawodzie na umowę zlecenie po znajomości.
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Zabawne jest to że w dwóch z 3 mieszkań które wynajmuje mieszkają właśnie takie osoby i sobie właśnie czasem myśle że musza mi płacić, a ja z tych pieniędzy leje sobie paliwo albo jeżdżę z dziewczyna na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam to uczucie
  • Odpowiedz