Wpis z mikrobloga

@bobikufel: Cała dobę przez kompa/laptopa stremujesz czy jak to wyglada? Ja mam jaks kamerkę xiaomi to przez apke tylko podglad mam :s

Jak nie ma wojny to git, biegać mają gdzie. Same samce? Niby się mówi, że w stadzie to minimum pół metra na prosiaka (dlatego też dla tradycyjnej dwójki zwierzać przyjęło sie, aby klatka była 120x60).
@Orbes: no tak ale jak one tak naprawde mają każda po 2 metry

9 samic i kastrat,

kamerka sportowa, 140* kąt, podłączam do laptopa który streamuje 24/7
świnie mają własny pokój cały dla siebie. Kamerka jest taka bo tylko taką mam, to samo z laptopem też z odzysku po kimś tylko ssd wymieniony. Stream w HD ogarnia.

plan jest nawet na 100,200,500 świnek, wiele pokoi wiele stad, do tego trzeba sponsoringu.
@Orbes: zerknij w opis streama tam masz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja bym to raczej nazwał: " dom spokojnego życia" albo " sanktuarium świnek morskich"

Adoptować, kochać, dać komfort i najważniejsze NIE ROZMNAŻAĆ.

Marzy mi się by już nikt w Polsce nie posiadał świnek morskich. Zbyt wiele osób źle zajmuje się swoimi pupilami:
-KUPUJĄ(OBRZYDLIWE) świnki
-trzymają je samotne
-w za małych klatkach
-na złym podłożu
-bez
@bobikufel: Super! Sam mam obecnie dwa adopciaki. I dużo racji w tym co piszesz. Krew mnie zalewa jak ludzie zadają podstawowe pytania odnośnie opieki nad tymi zwierzętami w momencie jak już je posiadają, zanim się doedukować przed..