Wpis z mikrobloga

Mój Sony Ericsson c901 rozlatuje się. Chyba w końcu kupie smartfona.
Co używanego kupić za 300-400?

Najlepiej, żeby był mały, z dużą baterią (żeby bez trudu dobę wytrzymał), no i zyby internet jakoś chodził (jak sprawdzenie poczty ma trwać 10 min to nie ma sensu robić tego w telefonie).

Przez pewien czas używałem iphona 6 - internet ładnie chodził, ale bateria niby sprawna na 60% a rozładowywała się po 2 godzinach korzystania z internetu.

#telefony #iphone #smartfon
  • 14
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: No baterię to bym wymienił - w iphonie chyba samemu da radę. Tylko jeszcze kwestia tych baterii - do tego sony eriksona kupiłem jedną - niby trzymała kilka dni, ale była tak słaba, że w trakcie rozmowy padała. Druga spuchła i wyrwała tylną obudowę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@7160: No ale nie miał dobrej baterii, i o to chodzi. Używany sprzęt będzie zajechany albo przestarzały, nowy sprzęt za 300-400zł to 1-2gb RAMu a wtedy będziesz płakał że się tnie.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@7160: Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy. Zainwestuj raz w jakąś tanią nówkę typu Redmi, Poco i używaj ich też do zajechania. Kupując używane gówno za 300 zł i tak kupisz dwa razy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@7160: w Media Markt możesz trafić na TCL 20SE za 450zł, był dwa dni temu nawet

Poco M3 za 550zł w X-komie, na wyprzedażsch często poniżej 500zł

Realme 7i czasami trafia się za 500zł lub
  • Odpowiedz
Poco M3 za 550zł w X-komie, na wyprzedażsch często poniżej 500zł

Realme 7i czasami trafia się za 500zł lub mniej


@XkemotX: jeszcze jest outlet w xkomie gdzie są telefony po zwrotach i można coś złapać taniej
  • Odpowiedz