Wpis z mikrobloga

Planuje za niedługo pierwszy cykl sterydowy i chciałbym żeby wszystko było przemyślane i odpowiednio dobrane. Podstawa to oczywiście badania przed cyklem.
Zastanawiam się z jakiej strony najlepiej zamówić żeby był pewniak myślałem o boom labs. Myśle nad test prop 150 mg co 2 dni, czy lepiej enan, cypio? Tylko w jakich dawkach?
Cykl ma mieć 12 tyg od kiedy wbijać hcg i w jakich dawkach?
No i w trakcie cyklu jakie badania zrobić? Bo mam straszny porost owłosienia na ciele i boje się ze mi włosy wypadną bo mam zakola i czasem kilka włosów mi wypadnie.

#sterydy #testosteron #silownia
  • 9
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow:

Bez znaczenia jaki estr. Jak lubisz się kuć co 1-2 dni to może być prop.
Jeśli Ty chcesz robić 12 tygodniowy cykl to chłopie odpuść. Bezsensowne. Spadnie wszystko, #!$%@? gospodarka hormonalna; najpierw. jedną stronę zaburzone homeostaza później w drugą, zjazd na odbloku. Dla 12 tygodniowego cyklu i ewentualnych konsekwencji nie ma sensu się w to #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeszczBanknotow: bierz odrazu enan. Prop to co najwyżej na końcówce cyklu. Też jak zaczynałem mówiłem sobie że 12 tyg i koniec :d test solo ma sporo + w małych dawkach. Teraz leci u mnie 30 tydzień :-p ja co 2 tyg robię prolka/estradiol. Hcg biorę wtedy kiedy strzał po 250. Ale szkoł brania hcg jest parę. Jedni biorą w trakcie, drudzy na koniec zostawiają. Estrariol kontroluje biorąc letro.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie rozumiem dlaczego miałbym odpuścić, przez to że nie posiadam zbyt dużej wiedzy? Dlatego właśnie zadaje pytania przed cyklem a nie w trakcie żeby jak najwiecej się dowiedzieć.

@LuCzadoreQ: a w jakich dawkach enan bierzesz? I skąd wszystko zamawiasz jak można wiedzieć, chyba ze masz swoje źródło.
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow:

Dlatego że przez tak krótki okres nie zbudujesz niczego oprócz nabrania retencji i wszystko Ci spadnie po odstawieniu. Czyli za 20-24 tygodni będziesz w tym samym miejscu, w którym jesteś obecnie ryzykując konsekwencjami wszystkimi związanymi z cyklem, nieudanym odblokiem i okresem po cyklu. Takie 6-12 tygodniowe cykle po prostu nie maja sensu.

Mówiąc dosadnie wyobraź sobie, ze za 24 tygodnie masz myśli samobójcze, problemy z erekcją i plecy wysypane pryszczami,
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie wiedziałem ze tak to wyglada od tamtej strony. Zazwyczaj czytając tematy fora itp masa utrzymywała się, po odbloku wszystko wracało do normy i było okej. A przez 12 tyg kilka kg zrobili i to nie samej wody
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow:

Nawet na trenie, hgh i insulinie nie zrobisz kilka kg mięśnia w 12 tygodni, a co dopiero na teście solo. Bajkopisarze z SFD. Przemyśl sobie i albo pozostań naturalem albo wbij o wiele dłuższy okres i przepracuj na cyklu np. 1-2 lata; choć z drugiej strony ja jestem fanem wbicia lifetime; bo mało jaka psychika jest wtedy w stanie trenować/pilnować michy bez koksu.
  • Odpowiedz
Kasahara dobrze pisze jak zawsze :). 3-4 tygodnie potrzeba żeby się testo rozkręcił, a Ty chcesz po 12 tygodniach robić odblok… ja jestem co prawda na trt 200mg co 6 dni od maja i na razie nie mam zamiaru rezygnować ,bo to bez sensu
  • Odpowiedz