Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polećcie sprawdzonego operatora internetu, nie za miliony monet. Mam teraz z TOYA najniższą ofertę neta za 60 zł. Macie coś godnego polecenia w wyższym standardzie za takie pieniądze, a może coś tańszego? #lodz #internet
  • 18
@dudek500: podłączyli, działa. Już tak prawie dwa lata. Nie mogę się wypowiedzieć za wszystkich, ale ja nie mam im nic do zarzucenia, w przeciwieństwie do Toytoyki, której łącze zrywało non stop + w której sieci byłem w stanie zobaczyć drukarki sąsiadów w bloku... I mówię to po kilku latach używania Toyi
@dudek500: Bzdura. Posiadam Orange światłowód już 4 rok. Zaczynałem od 300mb, obecnie 1GBit w tej samej cenie. Przez ten okres może miałem z 2 przerwy na godzinę. Całość śmiga ładnie (konsole pobierają z prędkością 800-900mb), Speedtest pokazuje pełne 1000
@dudek500: też mam Orange, w tej chwili 300mb/s za 49 ziko miesięcznie, obecnie problemów nie mam żadnych, jeszcze 1-2 lata temu w niedziele wieczorem potrafiło mocno przymulić, ale wygląda, że problem rozwiązali, bo już go dawno nie miałem

na speedtestach wyciągam po 270mb/s co prawda, ale po wifi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudek500: ogólnie to dowiaduj się od ludzi z twojej okolicy. Wszystko zależy jakie operator ma przyłącza. U mnie toya w sumie działa bardzo dobrze. Za to Orange dość średnio.