Wpis z mikrobloga

@Amebcio: ty naprawdę jesteś tak głupi, bo nie wierzę że to możliwe. Naprawdę jesteście mega upośledzeni. Wy nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem jednego prostego zdania!

Pisze że opłata za nauczyciela. Nie wiem jak z tego wnioskujesz że stracił na tym i że to był błąd, ale spokojnie jest jeszcze kontynuacja jak pisze o tym i nie ma tu żadnych wątpliwości...

Ty udowadniasz tutaj że jesteś po prostu ograniczony intelektualnie, dlatego
  • Odpowiedz
Pisze że opłata za nauczyciela.

Nie wiem jak z tego wnioskujesz że stracił na tym

ale i jest jeszcze kontynuacja jak pisze o tym i nie ma tu żadnych wątpliwości.


@Opposition_Fuhrer: Twoja wypowiedź nie ma żadnego sensu, mieszasz kilka rzeczy i nie definiujesz która wypowiedź odnosi się do czego

Przedstaw to proszę w bardziej czytelny sposób
  • Odpowiedz
@Amebcio: nie wiem co man przedatawiać ale nie będę jakiemus typowi probowal wylumaczyć sensu prostego zdania. Nie wiem jak. No masz je, jak nie łapiesz, to nie wiem jak je zoptymalizować, czy co zrobić żebyś zrozumiał. Nie potrafię. Przykro mi.
  • Odpowiedz
@Amebcio: No masz jakiś ograniczenia i nie rozumiesz poprawnie sensu wypowiedzi rumuna. Nie wiem jak można nie rozumieć prostego zdania, ale ty nie potrafisz. To prosta i jednoznaczna wypowiedź. Nie wiem jak udowodnić że sens czyjejś wypowiedzi jest inny niż ktoś twierdzi. Co tu optymalizować? Myśleć cię nie nauczę. No nie potrafisz, to nie...

Ale są jeszcze kolejne jego komentarze na temat tego tradingu i potwierdzają że on się dzięki
  • Odpowiedz