Wpis z mikrobloga

@artpop: Bo kocham swój kraj i uważam że powinniśmy być niezależni. Za długo nas zdradzano, ciemiężono i gnębiono. Nie mam nic przeciwko innym nacjom. Tylko jak są u Nas niech się dostosują do prawa polskiego albo niech #!$%@?ą. Nie mam nic przeciwko homo, ale niech swoje preferencja zachowają dla siebie. Nikt ich nie zabija, nie gnębi. Mnie to obrzydza ale nie zakazuje im miłości, po prostu nie widzę sensu epatowania tym,
@Pshemeck: wszystko fajnie, ale ciemiężenie, gnębienie i pasożytowanie to, z definicji - rola każdego rządu/aparatu państwa. Także z mojej perspektywy - obojętnie czy moim okupantem będzie Tusk, Kaczyński, Niemce, Ruskie czy narodowcy.

Wszyscy to kolektywiści i chcą narzucić całej reszcie swoją wizję polityczno-gospodarczo-społeczno-ustrojową.
@Pshemeck: nie widzę zasadniczej różnicy, bo jedni są kolektywistami a drudzy będą chcieli budować nowy, "lepszy" kolektywizm

po bardzo krótkiej odwilży/uldze i skończy się tym samym co mamy teraz.

istotą każdego rządu jest działanie pasożytnicze (połączony z pewną psychopatią, polegającą na chęci zdobycia władzy oraz jej utrzymania),a w demokracji wszystko i tak dąży do status quo od pozycji wychylenia, więc po EWENTUALNEJ, początkowej "odwilży" związaną ze zmianą ekipy rządzącej - całość