Wpis z mikrobloga

Dziś piątek, a więc nareszcie zajmiemy się bannerem Goku, a dziś omówimy sobie AGL ssj Goku po ezie, a więc zapraszam.

Ten goku głównie mi się kojarzy z początkiem w dokkanie, gdzie dało się wsadzić go do każdego teamu i działałby bardzo dobrze, dlatego cieszę się że dostał wzmocnienie, które zdecydowanie mu się, opis będzie bardzo podobny co do TEQ Friezy więc do linków wszystko pewnie pozostanie w podobnej formie.

jest liderem dla Super Class i daje im 3 ki oraz 130% do ataku, hp i defa. Przydatny lider skill na sbry związane z super klasą, bądź z kategoriami, do których nie mamy liderów a ten Goku znajduje się w nich, oraz na ultimate clasha gdzie może pomóc na przykład z STR Friezą, który jest finalnym bossem na tym clashu.

Jego super ataki do formy ssj god będą stackować atak i def, oraz obniżać def przeciwnika o 40%. Jako ssj blue podnosi sobie atak i def o 30% na 1 turę i ma 70% szansy na stuna. Stackowanie oczywiście jest przydatne i warto go stawiać tak żeby zbierał ten atak i def w każdej formie.

Pasywka daje mu 110% atku i defa, a bonus ten zwiększa się o 10% z każdą formą aż do 150% jako ssj blue, dodatkowo dostaje 3 ki, oraz 10% ataku i 40% defa kiedy atakuje przeciwników z Extreme Class, a ten bonus tak samo jak w przypadku TEQ Friezy z każdą formą zwiększa atak o 10% i zmniejsza def o 10%, by pod koniec skończyć z bonusowym 50% do ataku, dodatkowo zmniejsza def o 21% aż do 25%. Jako ssj blue w pierwszej turze po transformacji dostaje 12 ki i gwarantowane uderzenie krytyczne na 1 turę. Redukcja obrażeń jest bardzo przydatna, szczególnie na trudniejszych eventach, a kryt i max ki jako ssj blue to można powiedzieć jest nagroda na dłuższych eventach.

Jeżeli chodzi o linki to.. taka śmieszna sprawa. Jako ssj prócz ze sobą ma 6 wspólnych linków z LR PHY Gogetą i PHY Future Gohanem, a dodatkowo ma z takimi postaciami jak LR INT Vegito, LR AGL Gohanem czy LR Gobros 5 linków, nie jest źle, przynajmniej te linki ma. Jako ssj3 dochodzą mu postacie z ssj3 takie jak INT Goku, czy STR Xeno Goku, a od ssj goda fantastycznie łączy się z postaciami z Realm of Gods takimi jak INT LR Godku, kaioken blue Goku czy LR blue Goku i Vegeta, pokręcone te linki strasznie, na pewno pierwsze 3 formy będą często widywane na krótszych eventach a wejsce z rog będą na tych dłuższych więc warto przemyśleć dobór postaci.

Znajduje sie w 12 kategoriach, z czego należy do wszystkich kategorii związanych z transformacjami ssj, zdecydowanie pomoże teamowi ssj3, czy ssj2, a także będzie bardzo dobrym wzmocnieniem dla Turtle School.

Podsumowując - tak samo jak w przypadku Friezy bandai wykonało świetną robotę z tą ezą, jedyny minus jaki widzę to te powalone linki, ale pomijając ten fakt to ssj Goku jest świetna postacią która pomoże na długich jak i krótkich eventach.

Plusy:
- Dodatkowe ki w kicie
- Więcej ataku i defa
- Mnóstwo kategorii
Minusy:
- Pokręcone linki

No i to by było na tyle, teamek będzie przy poniedziałkowym wpisie bo dziś nie miałem wcale czasu na grę, taki minus ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeżeli macie jakieś opnie na temat tego Goku zostawię je to sobie poczytam, a ja życzę wam miłego weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
źródło: comment_1631301464mHSWDB0dbER3Fj23NaTzTo.jpg
  • 1
@NepNepu: 5 lat grania i nie wypadł mi, dzisiaj wziąłem go za Coiny, miałem pewnie milion lepszych opcji na ich wydanie ale kurde po EZA on ma więcej Ataku na 55% niż LR Ultra Instinct Goku ( ͡ ͜ʖ ͡)