Wpis z mikrobloga

Asmongold "Lubię się bawić, grać i to robić. Ale szczerze mówiąc, jeśli nie mogę się dobrze bawić i muszę stale uważać na to co mówię, ponieważ ludzie wezmą to na poważnie i wykorzystają przeciwko mnie, nie chcę już streamować i taka jest prawda.". Wiedziałem że długo w tego ffxiv nie pogra. Widać było że na siłę chce być antyblizzard i padło na final fantasy ale że ta gra to azjatycki kał jak wszystkie azjatyckie MMO to zaczął się powoli wycofywać. Jestem pewien na milion % że na następny dodatek do wowa wróci.
#worldofwarcraft #asmongold #mmo #ffxiv
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korporacion: ale Asmon nie raz wspominal, ze po prostu robi przerwe od WoWa, a nie całkowity quit. Juz kilka razy sobie taka przerwę robił, ale wtedy nie było żadnej dramy z blizzem, to jakos ludzie to olali xD
  • Odpowiedz
@korporacion: Nie wiem jakim cudem wypowiedz o tym, że znudziło mu się streamowanie podciągnąłeś pod to, że quituje ffxiv xD. Zresztą nie musisz być na milion % pewien, że wróci bo już miesiąc temu mówił, że na pewno będzie ogrywał następny dodatek.
  • Odpowiedz
@korporacion: ale ty myślisz że ludzie go oglądają bo gra w wowa/ff? Może się mylę ale najwięcej widzów i tak chyba miał jak oglądał jakieś filmiki na yt i je komentował
  • Odpowiedz