Wpis z mikrobloga

  • 2
Zatrudniłem się w call center z językiem niemieckim i mam dostawać 5k na rękę. To narazie spoko jakos sie utrzymam XD
  • Odpowiedz
Podawanie wypłaty brutto jest jednak okrutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ChochlikLucek: Każdy obywatel powinien dostawać kasę brutto, wtedy sam niech wysyła przelewy do ZUS, US i na prywatny Medicover. Może by Janusze zobaczyli ile na co płacą, oraz ile z tego mają
  • Odpowiedz
  • 4
@tenebrarum zasadniczo to na wszystkim co dzieje się w fabryce xD Od naprawy maszyn i urządzeń, robienia jakiś projektów dodatkowych przez przeglądy tego wszystkiego, dbanie o budynek naprawy oświetlenia itd po odśnieżanie i koszenie trawy czasami, zamawianie serwisów i pilnowanie terminów przeglądów zewnętrznych firm, zamawianie części zamiennych na magazyn itd itd xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Lohengrin jeżeli chodzi o stres to chyba zależy od człowieka bo ja nie mam żadnego xD Czasem jak pracuje na 15m pod samym dachem i mi się podest bujnie to może trochę jest xD
@Elmirka16 w sumie w lipcu mi minęło 6 pracy ogólnie w poprzedniej pracy odchodząc miałem 5,6k podstawy brutto pracując w sumie jako operator maszyn
  • Odpowiedz
To wtedy polak dostawałby 2k brutto zamiast 2k netto


@abuk220: Niemiec dostaje 1,3k netto i te pieniądze mu wystarczą by przeżyć miesiąc bez większych problem. W Polsce za 2,6k netto będziesz miał problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz