Wpis z mikrobloga

Zalosne dzbany wrzucily linki nie na temat i mnie zblokowali zebym nie mogl odpisac. Webb odkryje zycie. Oni wiedza.

@132qwe: Miales dac rzetelne zródła potwierdzajace ze chca potwierdzic webbem istnienie zycia a ty mi linkujesz na temat badania atmosfer. Jak nie pamietasz zrodla? Mowiles ze dasz. Liczyles ze cos wygooglujesz i gowno wyszlo. Twoim zrodlem byl ten clickbait i doskonale o tym wiemy. Telekopem potwierdzic istnienie zycia z odleglosci dziesiatek tys. lat swietlnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wedlug ciebie mieliby potwierdzic zycie? Na podstawie czego? Lekkiego odchylu widma swiatla? Wolam dzbanerie ktora bronila tych farmaconow.
@Lootzek: @elon_w_zbozu: @ahura_mazda: @MrNeko:

#jwst #nasa #spacex #kosmos
  • 15
@MEKORRO: Próbowano w naszym układzie słonecznym. Oni się upierali że teleskop webba może potwierdzić istnienie życia na planetach w innych układach słonecznych. Dziesiątki tys. lat świetlnych :D

@Lootzek: Co jest nienormalnego? Ja napisałem w tamtym wątku że nie ma szans żeby teleskop potwierdził istnienie życia. Rzuciliście się na mnie wyśmiewając mnie. Chciałem źródła, obiecywaliście że są, nie potraficie ich pokazać i blokujecie mi możliwość odpisywania.

Typ napisał sobie kompletnie nierealne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opposition_Fuhrer: xD, specjalnie dla ciebie przeszukałem bazy uniwersyteckie i pokazałem jak słabszy sprzętem zbadać atmosferę. Miałem dać źródła, że da się badać skład atmosfer pozasłonecznych i da się i to na słabszym sprzęcie niż JWST będzie
Idziesz na czarnolisto
@132qwe: Ale co ty z jakimś badaniem atmosfery? MIAŁEŚ DAĆ ŹRÓDŁA MÓWIĄCE O SZANSACH NA SZUKANIE ŚLADÓW ŻYUCIA.Nie miałeś, to zasypałeś mnie linkami na inny temat. I teraz jak ostatni idiota dalej pieprzysz jakby to coś zmieniało.
To ty pieprzysz ciągle o badaniu atmosfer. Ja ani razu.

JESTEŚ UPOŚLEDZONY MIREK? TAK NA SERIO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródo: twoja dupa. mówiłem od początku :D
@Opposition_Fuhrer: już dziś można na podstawie badania spektrum wytypować obiekty na których jest możliwość znalezienia cząstek organicznych, co oczywiście nie równa się z wykrywaniem życia. Jesteśmy w stanie na podstawie pozycji planety w układzie i jej składu określić czy jest szansa na to że jest na niej woda w stanie ciekłym, co nie równa się z określeniem że tam jest. Nie jestem w tej rozmowie od początku, ale wydaje się że
@Opposition_Fuhrer: Jezus typie. Pisali ci że na podstawie badania atmosfery w której składzie występują pierwiastki chemiczne niewystępujące zazwyczaj w naturze da się wykryć cywilizację techniczną albo anomalię która występowanie tychże spowodowała. Nie bądź głupi
@gris123: Nie podali żadnego źródła ani nic o cywilizacjach technicznych. Poza tym do tego wystarczyłoby sprawdzić czy emitują jakiekolwiek sygnały radiowe i tyle. Każda cywilizacja techniczna by emitowała nienaturalne sygnały. Nie trzeba nic badać żadnymi teleskopami, wystarczy dzisiaj antena i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mieli kompletnie żadnych źródeł że teleskop webba ma szanse potwierdzić istnienie cywilizacji. Nic. A napisali jakby to hyło pewne.
@Opposition_Fuhrer: @ahura_mazda napisał "bardzo serio uważam, że dzięki pracy JWST w kosmosie potwierdzimy istnienie życia pozaziemskiego". Ewidentnie subiektywna opinia nie fakt. Dodatkowo nietechniczne życie biologiczne również powoduje występowanie pierwiastków typowych właśnie dla organizmów żywych, które niekoniecznie sygnały radiowe wysyłają. Serio spinasz się niepotrzebnie o nic tak naprawdę tylko dlatego, że cię skrytykowali
@gris123: zapytałem na jakiej podstawie tak uwaza, czy jest to poparte czymkolwiek. Obiecywał że ma źródła. Nie znaleźli nic naukowego na temat tego teleskopu i tego że jego celem jest szukanie śladów życia czy cokolwiek. Liczyliście że coś wam google wypluje i nic.

Za to jak to nwgowaĺem to rzuciliście się na mnie jak idioci wyśmiewając. Żałosne kpiny jakbym wygadywał brednie.

I nic na poparcie tego. Tylko i wyłącznie wasze wywmysły.
źródło: comment_1631371778AEoDt4C5x4HWVYUenkaTsK.jpg