Wpis z mikrobloga

był na ten rok zapowiedziany xD, teraz jest na kiedyś tam


@Medonix: No chyba nie bardzo. Przy teaserze było "2021", bez konkretów. Jednak jakiś czas temu Santa Monica wystosowali info że przesuwają premierę na 2022. Przy okazji pojawiła się też informacja, że główna kampania ma być dwa razy dłuższa od poprzedniej części i studio celuje w ok. 40 godzin. Zatem dopóki nie pojawi się inne info, można zakładać, że gra
  • Odpowiedz
@greven i powiesz mi gdzie w moim zdaniu jest błąd?

To że dopisałeś super otoczkę z 2x dłuższą kampanią nic tu nie zmienia. Nawet nigdzie nie twierdzę, że nie będzie w 2022.
  • Odpowiedz
@greven wziąłem to z twojego "no chyba nie bardzo"

Kiedyś tam to też 2022, jednak dla mnie nie podanie w tym zwiastunie nawet 2022 (a powinni konkretnie lato/jesień/zima 2022) jest na tyle wymowne, że nie mam zamiaru uważać 2022 za pewnik.
  • Odpowiedz
@Medonix: No chyba nie bardzo tyczyło się "kiedyś tam". Pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem po tym trailerze można spokojnie okno 2022 założyć. Przedstawię porównanie - Starfield o którym nie wiadomo praktycznie nic poza minutowym teaserem pokazującym kilka podobnych kadrów "in engine" (które umówmy się, dało się przygotować pod samą konferencję i zajęłoby to tydzień, nie było tam żadnego gameplayu) ma datę ustaloną na 11.2022.
Sorry, ale to tutaj bym się bardziej
  • Odpowiedz
@greven nadal nie wiem o czym ta rozmowa jest

Napisałem, że miał być w tym roku, co było głównym sensem wypowiedzi a teraz jest zapowiedziany na kiedyś tam. Mógłbym napisać "kiedyś tam w 2022" i może wtedy wypowiedź by była pełniejszą no ale nie mam na 100% przekonania, że wyjdzie w tym 2022 więc wolałem napisać samo "kiedyś tam" które zawiera w sobie dowolna datę z 2022 i 2023 i dalej
  • Odpowiedz
Napisałem, że miał być w tym roku, co było głównym sensem wypowiedzi a teraz jest zapowiedziany na kiedyś tam.


@Medonix: No ja też nie wiem po co ciągniesz tę dyskusję. Był zapowiedziany na 2021, teraz jest zapowiedziany na 2022. Jakby przesunęli na nieokreślony termin to wtedy ma sens pisać "kiedyś tam". Jak uważasz, że nie wyjdzie w 2022 to możesz tak uważać, natomiast okno premiery jest jasno określone na tę
  • Odpowiedz
@Brightsider:

Tak czy siak ta konfa utwierdziła mnie w przekonaniu że prędzej czy później skończę z plejakiem choćby dla tych marvelowych gierek i star warsów

Z tego co się orientuję Star Warsy to tylko timed exclusive konsoli PS5, więc wyjdzie równocześnie na PC, a po x miesiącach też na Xboxie Series
  • Odpowiedz