Wpis z mikrobloga

@marv0oo: bitrate nie ma tu nic do gadania, bo YouTube psuje jakość nawet w 1080p, porównaj sobie plik z torrentów np jakiś urywek serialu albo filmu to zobaczysz ze jest różnica te 4K to i tak jest tylko marketing żeby ludzie kupowali TV 4k, a tak naprawdę jak sie pobierze film z 1080p z torrentów to nawet 1080p wygląda kozacko
to typ mi zalecał wymianę monitora/tv xDDD


@bet730: ale czego ty się spodziewasz po podnóżku Prawiczka? xD chłop co chwila reklamuje te streamy Srocza i go broni xD

po radiówce możesz mieć nawet 300mb/s

@hejtukamil
Ale ty typie odróżnij DOWNLOAD od UPLOAD'u xD ja przy 750 mb/s Downloadu mam 40mb/s Uploadu co powinno ledwo starczyć na stream w 4k xD, a co dopiero jakiś lokalny internet na zadupiu Strzegomiańskim.
porównaj sobie plik z torrentów np jakiś urywek serialu albo filmu to zobaczysz ze jest różnica te 4K to i tak jest tylko marketing żeby ludzie kupowali TV 4k, a tak naprawdę jak sie pobierze film z 1080p z torrentów to nawet 1080p wygląda kozacko


@hejtutajkamil: jest coś takiego jak format plików xD jak pobierasz filmy 4k w jakimś gównianym, stratnym formacie, to nic dziwnego, że nie widzisz różnicy xD