Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Marabelki, chce wam opisać sytuacje jak to Ubisoft jest pomocny (ʘʘ). Sprawa wygląda następująco: miałem sobie konto, jakieś tam giereczki, głównie darmowe #cebuladeals, no ale miałem tam Rainbow Six Siege (wersja fizyczna, mam pudełko obok siebie) i Far Cry Primal odebrany z CD-Action. Bardzo długo nie korzystałem z tego konta, ale teraz Far Cry 3 za darmo to trzeba było wejść odebrać. BRT nie mogę się zalogować na konto, dobra odzyskiwanie hasła. BRRT na maila nic nie przychodzi. Sprawdzam tego maila dokładnie, bo totalnie z niego nie korzystałem. BRRRT patrzę maile od Ubisoft a tam jakieś maile kontaktowe z Supportem Portugalskim, i mail z wiadomościami. Jakiś chłop napisał dwa razy do supportu, że zapomniał maila do konta. 29 lipca mail, że adres mailowy został zmieniony. Chłop raczej nie miał dostępu do konta mailowego, bo wszystkie maile jakie miałem były nie otworzone. Dwuetapowa weryfikacja też była. Dobra piszę do supportu, bo nie ma numeru kontaktowego. Przedstawiam rzetelnie sytuacje Panu, daje informacje które pamiętam. Pierwsza nazwa konta, ostatnia nazwa konta kiedy było moje, podaje jakie gierki były mniej więcej w tym te 2 które kupiłem (r6 i farcry). Robię zdjęcie kodu aktywacyjnego i całego pudełka (nawet na kartce napisałem kod referencyjny zgłoszenia). CD-Action wywaliłem dawno temu, trochę szkoda. Podaję gdzie kupiłem r6 i w którym roku. Chłop mi nagle z dupy pisze, żebym dał ID konta z EpicGames, mimo że wcześniej napisałem, że nie miałem połączonego konta z niczym innym. BRRRRT chłop #!$%@?ł mnie z czatu 0,01s po tym jak coś odpisał... Oczywiście nie zdążyłem nawet ogarnąć, co napisał. Myślę sobie dobra, może wywaliło, próba numer 2. Łączę się z supportem podaje kod referencyjny poprzedniego zgłoszenia. Podaje dodatkowo kod który wygrałem w losowaniu na Twitchu na skin do r6. BRRRRRT chłop piszę coś w stylu "Przeprowadziliśmy dochodzenie i niestety nie jesteśmy w stanie pomóc i decyzja jest ostateczna"... To ja ciągnę dalej temat, czy może za mało dowodów dałem. To odrazu z Bani dostaje wiadomość, że jak nie mam innych pytań to kończy czat i tyle.

#ubisoft #gry #pcmasterrace #niewiemjaktootagowac #heheszki #przegryw #wykopefekt
  • 4