Wpis z mikrobloga

Padło tu pytanie kto odpalił szczurowi lajta. Odpalił sobie sam. Ma wszystko ustawione i lajt to kwestia odpalenia OBSa i klikniecia start. Jedyna rożnica jest taka ze górska łochudra nie ma dostępu do lajtopa bo teamviewer zostal odinstalowany. Niestety jest jeszcze jedna rzecz. Centaur ma dalej dostęp do konta YT szczura jak i do Tipply. Lajt nie zostal jeszcze spedolony ze stanowiska bo ryży dalej może na tym zarobić. Żeby ten lajt miał ręce i nogi hasło do YT musiało by być zmienione. Nie wpominając o nowym koncie tipply. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Ja to nie rozumiem jak im w ogóle można pieniądze wysyłac XD
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@Ksemidesdelos: No ja wiem, że cieżko uwierzyć ale serio to jest aż TAK proste jak wszystko jest ustawione. Streamowałem sobie jakieś gierki nie tak dawno temu i to serio jest kwestia kliknięcia dwóch przycisków. Owszem NIE MA opcji, żeby szczur sam ustawił lajta ale skoro ma wszystko juz OBSie czy steamlabsie ustawione to i małpa by odpaliła XD nie zmienia to faktu, że problem leży gdzie indziej. Bielszczak (TFU!) dalej ma
@MlecznyDiabel: dokladnie. Moze miec problemy z ustawianiem celow, przelewami z tipply itp, ale jesli ma wszystko ustawione, to odpalenie strima jest w zasiegu jego mozliwosci. Niewielu pewnie pamieta, ze Szympans z Kleosina nauczyl kiedys nawet konona wrzucania filmow na YT. Oczywiscie prezydent musial za kazdym czytac instrukcje z kartki i szybko przestal to robic, ale faktem jest, ze mialo to miejsce