Wpis z mikrobloga

@TenXen47:

a najwięksi wolnościowcy z #konfederacja się wstrzymali


No i prawidłowo, wstrzymanie się i tak nie miało wpływu na wynik głosowania więc w żaden sposób nie wspomogli pisowców, a nie wiem z jakiej racji mieliby zaciekle bronić stacji która ciągle na nich szczuje i sama przykładała rękę do łamania prawa przez pis podczas pandemii. O tym co tvn odpi*rdalał podczas kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej już nawet nie będe wspominać.

a
  • Odpowiedz
a nie wiem z jakiej racji mieliby zaciekle bronić stacji


@Tallahasee: problem w tym że konfederaci nie rozumieją prostego faktu: to prawo ogranicza wolny rynek i nie dotyczy tylko TVN. Jak będzie chciał ktokolwiek inny założyć w Polsce stacje to tego nie zrobi bo prawo tego zakazuje. I nie musi to być ani ruski ani Niemiec, zakaz będzie dotyczył też ukochanych przez konfederację Wegier.
  • Odpowiedz
@Tallahasee:
Kiedyś wolnościowcy mówili tak:

Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił twego prawa do ich głoszenia.


Dzisiaj "wolnościowcy" mówią tak:

Jeżeli nie podoba mi się to co mówisz to placem nie ruszę gdy będą ograniczali twoją wolność
  • Odpowiedz
@Tallahasee:

nie wiem z jakiej racji mieliby zaciekle bronić stacji która ciągle na nich szczuje i sama przykładała rękę do łamania prawa przez pis podczas pandemii. O tym co tvn odpi*rdalał podczas kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej już nawet nie będe wspominać.


No może takiej że wolność powinni mieć również ci których nie lubisz? Bo pełna wolność dla wybranych to i za komuny była.
  • Odpowiedz