Wpis z mikrobloga

Może przeoczyłem, ale czy na wykopie w sierpniu było znalezisko z płomieniem o niejakim Jake Davision który w Anglii zastrzelił 5 przypadkowych osób w tym 3letnie dziecko z ojcem?

Pytam, bo gdy jakiś Ahmed w porachunkach gangsterskich na ulicach Londynu potraktuje kogoś nożem to wykop płonie. Gdy jakiś czarnoskóry francuz uderzy białego w Paryżu to filmik ten się tu pojawia co dwa miesiące z płomieniem.

A tu mamy białego anglika dodatkowo mający związki z tymi całymi incelami spod tagu #przegryw

#neuropa #bekazprawakow #anglia
Partyzant91 - Może przeoczyłem, ale czy na wykopie w sierpniu było znalezisko z płomi...

źródło: comment_1631187629HumpzErVoMQDkOYDm0yxlA.jpg

Pobierz
  • 16
@hamuj_sie_hamuj_sie:
Ale po co ta agresja? Spokojnie, jebnij sobie meliskę, ziom. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Geje też są u siebie. Czarni w Ameryce też są u siebie. ¯\_(ツ)_/¯

Jakby nie było w Polsce białych hetero facetów to spadłby współczynnik przestępczości, ponieważ białe hetero kobiety stanowiłyby ponad 90% społeczeństwa, a statystycznie popełniają one mniej przestępstw od białych facetów.
Sprowadzanie tu dodatkowego śmiecia ludzkiego zwiększa przestepczość.


@hamuj_sie_hamuj_sie: Ale co to ma do rzeczy? Umiesz tylko pluć jadem. Nie dziwię się, że taka toksyczna osoba ma takie uprzedzenia. Ja tylko wytknąłem absurd myślenia ludzi twojego pokroju, że jak Murzyn albo gej coś złego zrobi to od razu plujecie na całą społeczność.

wyskakujesz tu z ABSURDEM pokroju "jak nie bedzie ludzi to nie będzie przestępczości"

No nie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.