Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno dowiedziałem się, że pewna placówka pod moim miastem robi taki myk ze szczepieniami, że za jakieś śmieszne pieniądze utylizuje dawke i wystawia paszport covidowy w taki sam sposób jakby było wykonane szczepienie. Chciałbym zgłosić ten proceder, bo trochę mnie drażni to lecenie w kulki, ale nie wiem do końca gdzie można to zrobić. Czy mielibyście jakieś propozycje? Z odpowiedziami konfident itp. darujcie sobie

#koronawirus #szczepienia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6139a5ac9e223f000b16f210
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zgłosisz to dosięgnie Cie klątwa i żaden lekarz nie przypisze Ci przyszłości skutecznego leku na chorobę tylko dlatego, że jego zastosowania nie wymieniono w ulotce. Tzw. zastosowanie "off label". Oficjalnie aby móc z tego korzystać trzeba to odpowiednio zgłosić i musi zebrać komisja i wydać pozwolenie. Lekarze często to omijają i dają receptę na lek bez oficjalnej zgody dla zastosowania "off label".
  • Odpowiedz
Dlaczego o tym napisałem, bo te fikcyjne szczepienia są taką specyficzną formę "off label". Lekarz wystawia dokument o szczepieniu pacjenta i go nie szczepi z różnych powodów. Jedną z nich może być przeciwskazanie do szczepienia, a obecnie takie osoby są dyskryminowane.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sanepid ma nadzor bierzacy nad placowkami co szczepia mozesz wyslac zgloszenie mailem na sekretariat, co bys nie napisal to na kontrole na pewno pojda, z tym ze musialyby byc jakies dowody zeby cos zdzialac. Mozesz tez w zgloszeniu napisac ze prosisz o informacje odnosnie przeprowadzonych czynnosci wyjasniajacych. Maila wyslij do swojej powiatowej, mozesz tez do wojewodzkiego to samo przeslac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: No kurde. Szczepienia to prywatna sparawa, jak ktoś nie chce się szczepić, to niech tego nie robi, a opresyjne państwo tego najwyraźniej nie rozumie.
A jeśli ktoś nie może się szczepić z to niech mieszka na Arktyce, a nie między ludźmi.
  • Odpowiedz
OP: @unikalnycharmander Miastkowo ul. Długa 1 jak coś. Nie mam niestety żadnych dowodów (nie wiem jak to udowodnić - zdjęcie z utylizacji dawki, przeciwciała osób niezaszczepionych?), ale sporo ludzi chwaliło się, że wyrobili sobie tam paszport bez zaszczepienia się. Nie wiem czy należy omijać, bo niektórzy normalni ludzie się szczepią tam bez fikołków. Mimo wszystko nieładnie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz