Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję kabla Micro USB ale zależy mi na TRWAŁOŚCI, cena się nie liczy. Co kupię, nie wazne od ceny i zapewnień sprzedawcy to wiecznie #!$%@? to samo, kabel się rozjebuje przy micro usb, i przerywa przy poruszeniu, albo kabel łamie się zaraz za wtyczką. Zauważyłem przy jednym którego szlag nie trafił że wtyczka musi być cała z twardego plastiku, a nie jakiejś pseudogumy lub wstawek z niej gdziekolwiek. Potrzebuję go do transferu danych do dysku zewnętrznego. Polećcie coś prosze bo mnie #!$%@? strzeli.

Ps. Paradoksalnie najlepszym kablem okazał się oryginalny od Xiaomi do telefonu bo ma twarde wtyczki, i gumową koszulkę na kablu przy wtyczkach zabezpieczającą przed złamaniem, ale jest za krótki bo ma tylko 80 cm a dłuższych nie mogę znaleźć od nich.

#kabel #microusb #telefony #elektronika
  • 4
wtyczka musi być cała z twardego plastiku, a nie jakiejś pseudogumy lub wstawek z niej gdziekolwiek.


@Floyt: zwykle jest dokładnie na odwrót, kabel wychodzący wprost ze sztywnego korpusu, bez żadnej odgiętki to kabel, który się złamie piorunem.

U mnie się sprawdzają (w sensie, sam używam ich potem latami, a moim dzieciom, notorycznie korzystającym z telefonu/tableta wiszącego na kablu i w związku z tym, kabel cały czas pracuje, też nie udaje się