Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem odnośnie paczki zamawianej z UK może ktoś by pomógł.
Zamówiłem paczkę 19 sierpnia, paczka dotarła do Polski, wylądowała na kontroli celnej Wer Doz Zabrze.
Dostałem 2 pisma bo 2 paczki mieli przysłać, miałem napisać co się w nich znajduje. Odpisali mi tydzień temu że towar zawarty w przesyłce nie może zostać odprawiony przez Pocztę Polską ponieważ traktowany jest jako towar niedozwolony. Jedyną opcją jaką mogą mi zaproponować to zwrot przesyłki do nadawcy.

W paczce znajdowała się baza beznikotynowa 2 x 500ml 4 x 30ml aromat 25x 10ml nikotyny o mocy 20mg.
Pytanie teraz do was czy to jest towar niedozwolony? Co mogę w tej sprawie zrobić?
Dzowniłem już kilkanaście razy pod różne numery w sprawie paczki ale pod żadnym numerem nikt nie odbiera telefonu.
Patrzyłem na godziny w których pracują znalazłem wszystkie numery ale to i tak nic nie dało.
Poczta polska każe mi się z nimi skontaktować co jest bezskuteczne. Na poczcie jak raz odpisali tydzień temu to kontakt się urwał w sprawie paczki i tak oto paczka siedzi na kontroli celnej od 19 sierpnia czyli już z 3 tygodnie. Prosiłbym was o pomoc.
#werzabrze