Wpis z mikrobloga

@Peter_Mountain trzeba mieć ogródek... I wędzarkę... I odpowiednie drewno xD

Ah ja w sumie przeprowadzan się i będę miał 200/250m2 podwórka do ogarnięcia xd jakaś stara drewniana szopa/garaż z gówno wiatą do rozebrania, płot do wymiany, to może gdzieś dalej #!$%@?ął bym takie cudo jak wędzarka, ale weź wydaj #!$%@? wie ile by wędzić max raz na kilka miesięcy. Bo kto ma #!$%@? tyle czasu na wszystko jak pracuje 5/7 po 8h
  • Odpowiedz
  • 0
@ImYourPastClaire dokładnie. Pamiętam jak jadalem jajka sklepowe w dużych ilościach i dokładnie pamiętam jak z tygodnia na tydzień zdrożały o chyba 50 groszy. Teraz to już sa 100% drozsze w stosunku do tamtej ceny.
  • Odpowiedz
@daweo: Pic na wodę, ale smakują o wiele lepiej, ja nie daje rady jesc tych jajek 10 sztuk za 4 zł, całkiem inny smak


@Feedersick: jakbyś jakieś swojskie od znajomego to byś dopiero smak poczuł
  • Odpowiedz
@Feedersick: @Logan00: Prawda jest taka, że jeśli płacisz 20zł za takie zakupy to albo 20zł to dla Ciebie niewiele, albo nie umiesz/nie chce Ci się robić tańszych zakupów. Takie wpisy wyglądają równie dziwnie jak fotki przeciętnych ludzi przy czyimś zaparkowanym Ferrari - najpewniej stać ich na fajne, tańsze auto, ale próbują dotknąć tego co jest poza ich zasięgiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@somskia: A to Ciebie tak zwieźli za to mleko, pamiętam ten wpis, byłam w szoku czytając, że "to produkt luksusowy i w dupie się ci przewraca"
I jednocześnie wiedząc, że w najbliższym sklepie to mleko kosztuje 80p (UK)()
  • Odpowiedz