Wpis z mikrobloga

Jak co wieczór spoglądam w przeszłość myśląc o teraźniejszości i przeszłości. Można powiedziec, że chcialbym zostać wieszczem tysiąclecia, a byłem tylko marnym papieżem w czasie postkomunistycznej świetności cebulandii.
To, co obecnie dzieje się w naszym kraju to istny dramat dla takiego okrutnika jakim jestem ja Jan Paweł. Jak długi przewracam się o każdy krawężnik. Nie jestem w stanie wytrzymać, więc codziennie walę pół litra czystego spirytusu, który w święty sposób otrzymywany jest z eucharystii i ducha świętego.
Dawno nie słyszałem takich komunałów jak te, które proponuje socjalistyczna partia przyjaciół ateizmu w kraju tysiąca jezior i dwóch sporych rzek. Czy was już do reszty powykręcało w tej Unii? LGBT, darmowa komunikacja dla seniorów, szczepionki, kolorowi uchodźcy z afganistanu.....i jeszcze to...
Jak można wprowadzić program dopłat do aut elektrycznych? Każdy prawdziwy polak katolik jeździ wszak dieslem. Do kogo te dopłaty są skierowane. Do prezesików firm farmaceutycznych które dorobiły się na pandemii? Samochody elektryczne nie lubią autostrad i dróg ekspresowych. Do tego pod kosciołem nie ma stacji ładowania takich pojazdów... więc czemu wydajecie pieniadze! Dopłata do passata- i to rozumiem. Dobre, rodzinne auto, można się w nie zapakowac i pojechac nad Bałtyk lub na Mazury.
#2137
rowerbicycle123 - Jak co wieczór spoglądam w przeszłość myśląc o teraźniejszości i pr...

źródło: comment_1631135008L2rUtZTnGNaAjWM4IKWSZh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz