Wpis z mikrobloga

@daymoss: jest mi ona obojętna, dlatego nie zamierzam jej szkodzić i brać w tym udziału, skoro nie odczuwam negatywnych skutków jej działań. ale rozumiem, że ktoś może chcieć zmiany. tyle tylko, że to referendum niczego nie zmieni poza tym, że społeczeństwo pokaże, co sądzi o Hance.
@SScherzo: ale tu nie chodzi aby "coś zmienić" jeżeli chodzi o decyzje dotyczące Warszawy bo ja się zgadzam że zostało zbyt mało czasu na to aby to miało znaczący wpływ. Mi bardziej chodzi o to aby DT i ta jego Partia (której interes przedkłada ponad wszystko) poniosła symboliczną porażkę i to tuż przed samymi wyborami. Tego właśnie Donald się obawia i tak bardzo broni Hanki np. poprzez namawianie do nie brania
@SScherzo: No i tu już cała dyskusja rozbija się o temat pt. Tusk vs Kaczyński, szkoda bo wiem że nie przekonam Cię do tego iż Tusk jest w rzeczywistości gorszy od Kaczyńskiego i vice versa zresztą
@SScherzo: tylko dlatego że ma beznadziejny p.r. i daje się zmanipulować nieprzychylnym sobie mediom. Dokręcania śruby ludziom którzy mają przy sobie 1g zioła albo szukania tematów zastępczych dla wyciszania spraw ważnych wybaczyć nie mogę. Tusk naprawdę szkodzi nam dużo bardziej niż Kaczyński.