Wpis z mikrobloga

Kilka słów o #sluzbazdrowia w #niemcy Jakis czas temu bylem na wizycie kontrolnej u dentysty. Piaskowanie, czyszczenie, zdjecie 3D i takie tam #!$%@? za darmo na kasę chorych. Pan doktor dopatrzył się jakiegoś cienia w mojej szczece i wysłał na konsultację do chirurga. Za kilka dni podczas wizyty kolejne zdjecie 3D za darmo i konsultacja, ze on tu nie widzi nic niepokojacego i pyta czy mnie cos boli i dlaczego moj dentysta wyslal mnie do niego? Mnie pan pytasz? odpowiedzialem. Auf alle fälle dam panu skierowanie na radiologie. XkurłaD Moze i szkoły nie mam, ale chlopski rozum dziala bez zarzutu, kurła jak mje tak bedo rentgenowac to w koncu zaświecę Xd Ale nic. Mieszkam na wsi, ale pracuję w pobliskim mieście więc postanowiłem prosto po pracy udać się do oddalonej o 2km kliniki umowic się na termin osobiście.
Wchodzę, daje skierowanie i pytam o termin. Pani w recepcji się mnie pyta czy mam teraz czas. Kurła no przystojny kiedys bylem zanim mje sie troche teraz przytylo łod tego niymieckiego dobrobytu, ale moze lubi misiaczkow? Oczywiście odpowiadam i od razu dodaję
- a pani już też konczy pracę?
Nie, mamy czynne do 18tej a pan ja ma czas to proszę włazić do rury
XD
Kurła na tomografie komputerową mnie wysłał szatan jeden xD
Czas oczekiwania na termin 0dni
Calkowity czas badania od wejscia do rejestracji 5min
Koszt 0€ na kasę chorych

Deutschalnd über alles!

A jak to wyglada u Was w #polska ?
  • 94
  • Odpowiedz
@DunningKruger: poziom zartu niebezpiecznie ociera się o dno. Lubilem kiedy zartowales o ruchaniu kolesia razem z twoją dziewczyną czy panu lekarzu pracującym tylko na nocki i delegacje w weekendy xD Niestety uczulony jestem na szuranie i nic na to nie poradzę, dlatego odszedłem z discorda.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niestety uczulony jestem na szuranie i nic na to nie poradzę, dlatego odszedłem z discorda.


@fajnypierozek: dobrze wiedzieć bo myślałem że to z braku czasu przez dużo multikont na wykopie i wysyłanie dziwnych wiadomości niektórym. Żyłem w nieświadomości!
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Pogodź sie z tym, ze odpychasz ludzi, pewnie z tego powodu w twoim podeszlym już wieku jesteś sam i bez dziecka. Niestety, niepijacego alkoholika nie kazdy zrozumie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dosyć smutków, przejdźmy do porzadku dziennego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajnypierozek: Przecież ja Ciebie nigdy nie odpychałem, to Ty nas odtrąciłeś. Nie pamiętasz już? Czy film urwany z tej akcji?

A powiedz mi o tych alkoholikach, jak piszesz to teraz to są z Tobą w pokoju?
  • Odpowiedz
@DunningKruger: stary, raz probowalem dac Ci do zrozumienia kiedy zrobilem awanturę o sploszenie twoim szuraniem wszystkich discordowcow. Dopiero po mojej reprymendzie zaczeli się odzywac. Bylo kilka dni spokoju, ale ja nie jestem żadnym strażnikiem texasu zeby użerać się za kazdym razem o chwilę wytchnienia od teorii spiskowych. Spasowałem bo ktos musiał spasować. Zaprosilem Cie ja, to fakt i dalej uwazam to za dobrą decyzję, kazdemu trzeba dać szansę aby pokazał
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
stary, raz probowalem dac Ci do zrozumienia kiedy zrobilem awanturę o sploszenie twoim szuraniem wszystkich discordowcow


@fajnypierozek: gdybyś nie uciekł jak mała dziewczynka, dowiedziałbyś się od nich że nikogo to nie spłoszyło i nie miało związku z ciszą. Skończyły się lockdowny i nie każdy miał czas. To raz. Dwa to nigdy nie zaczynałem na tym kanale tematu pierwszy. To dwa.

Zaprosilem Cie ja, to fakt i dalej uwazam to za dobrą decyzję, kazdemu trzeba dać szansę aby pokazał swoje prawdziwe
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: sernik przestań #!$%@?ć. Z discorda zawsze odchodziłeś gdy w przeblysku świadomości zdawałeś sobie sprawę z tego, że byłeś tam tylko po to żeby robić sobie z Ciebie jaja, rozkręcać afery i pośmiać się z pijaka ułomka, który jest dumny z tego że się nie zachlał xD
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: no ale jako że masz życie, masę znajomych, darmowy polbruk, grilla z plastikowej beczki i masę zajęć to nie masz czas na internet i dlatego nigdy z nikim się w necie nie przejrzykujesz. Przecież nie masz mentalu jak stary wuja z sumiastym wąsem przy wigilijnym stole
  • Odpowiedz
Michał xD zaprosiłeś mnie bo chciałeś mieć sojusznika po nieustannych kłótniach z każdym i po czasie nawet ze mną się pokłócileś


@DunningKruger: z radkiem doszliscie do takich konkluzji? XD jaki sojusznik wariacie? Ja sie po jajcach nie lizę z nikim. Jest kilka osób które lubię i szanuję za to jacy są i za to co próbują robić ze swoim życiem. Czasami probowalem nawet im pomagać i rozmawiać w prywatnych wiadomościach.
  • Odpowiedz