Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? domy w mieście to #!$%@? rak i powinny zostać zniszczone.

Jadąc do roboty muszę przejechać przez osiedle domów i zawsze są jakieś jaja. Dziś korek jak #!$%@? bo jechała śmieciarka i musiała zatrzymać się przed każdym zasranym domem. Ominąć się nie da bo ruch z naprzeciwka spory. Czy domersom nie można #!$%@?ąć wiaty śmietnikowej jak na blokach, tylko co tydzień ten sam cyrk? Nie mówiąc już o tym że cały wąski chodnik zastawiony workami i koszami że przejść się nie da.

Jak chodnik nie zastawiony śmieciami to ich gruzami. Podjazd taki że Kamaz się zmieści ale dupsko Janusza jest za leniwe żeby otworzyć bramkę dla swojego Passata i wjechać. Lepiej #!$%@?ąć na środku chodnika. Skoro z tego podwórka nie korzystają to powinno ich się wywłaszczyć i #!$%@?ąć pas do parkowania i zatoczkę autobusową, przynajmniej nie trzeba było by stać karnie za autobusem.

Jak nie to, to jeden robi remont i brama otwarta na zewnątrz tak że chodnik zagrodzony jak płotem, a to paleta kostek na pasie jezdni i omijajcie se, zimą #!$%@? śniegu na ulicę i z dwóch pasów robi się półtora, smog i smród, jesienią chodnik #!$%@? i śmierdzący od gnijących januszowych jabłek/mirabelek/#!$%@? co tam im rośnie przy płocie, latem podlewanie trawy i rób uniki przed szlauchem, szczekające burki cały rok.

Od trzech dni jest rano trochę zimniej a już rankami wisi tam szara mgła o orzeźwiającym zapachu palonego plastiku i gumy. #!$%@?łem się na bydło.

##!$%@? #zalesie #dom #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 15
  • Odpowiedz
@Antylogic: Tez sie zgadzam,domy jednorodzinne w mieście powinno się zrównać,najlepiej z rodzinami bo u mnie na wilanowie to większosc w tych domach to złodzieje i naciągacze,do tego utrudnienia jakie opisałeś,niech gnidy sie pod miastem urządzają
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Jakich wiejskich klimatów? Z tego co opisałeś to zwykle przedmiejskie osiedle, trzeba być naprawdę robakiem żeby nie widzieć różnicy między osiedlem domów a gospodarstwem wiejskim XD #!$%@? jaki dzban
  • Odpowiedz
@mamet: A czy ja parówo tępa piszę że to gospodarstwo wiejskie ? Nie,napisalem tylko o wiejskim klimacie czyli: smród,bucowaci ludzie,syf który sie roznosi wszędzie,takim domostwom co sie osadzaja to tylko wołyń uskutecznic
  • Odpowiedz
@mamet: To ty wieśniaku masz ból dupy bo nie każdy chce żyć w syfie który wyssałeś z mlekiem,idz lepiej staremu pomoz kompostownik załadować i brame otwórz bo wóz asenizacyjny ma catering dla was XD
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Pamiętaj żeby sąsiadom przypomnieć ze śmieci już tydzień stoją na korytarzu ;) a i studenci wracają od października to znów nie będziesz miał miejsca na swój złom pod blokiem XD przynajmniej zapał sobie szluga na balkonie 1x1 akurat się upchnięta koło roweru który tam trzymasz xddd
  • Odpowiedz
@mamet: Widać że najbliższe miasto do którego dojeżdza twoja bryczka to sosnowiec jak w ten sposob postrzegasz zycie w bloku,ty sie o moje sprawy nie martw bo zapomnisz jeszcze wypielic ogródek by miec jakies chwasty na kolacje,porozwieszać pułapki na owady coby miec na śniadanie i naprawić płot co pijany sąsiad bimbrownik zdemolował XD
  • Odpowiedz
  • 0
@mamet typie ja się wychowałem w domu i mam tego po dziurki w nosie. Dymanie na PKS o chorych porach żeby zdążyć i wrócić ze szkoły, zwijanie się z imprez zanim się zaczęły bo o 22 ostatni autobus. Jak matce zabrakło mleka to do sklepu trzy kilometry. No i "przy domu zawsze jest coś do zrobienia" a to pomoc ojcu z płotem, bramą, kominem, piecem, koszenie trawy idź pan w #!$%@?.

Od
  • Odpowiedz
  • 0
@sad_budluck nie ma sensu dyskutować, to jeden z tych durni z domów co uwielbia oddychać świeżym palonym kaloszem i sypać węgiel do pieca żeby mieć lekko ciepłą wodę. Taki nie da się przekonać że można żyć jak cywilizowany człowiek.
  • Odpowiedz
@Antylogic: Już utkał #!$%@?,typ wie że jest pasożytem tak jak jego cały ród ale chcial dowartościować swoje ego że on z wyższych sfer a innych dupa boli,takich ludzi powinno sie wywozić do domków ale w na Treblinkę XD
  • Odpowiedz