Wpis z mikrobloga

Elo, utkłem na False King Allant. Bodajże przedostatni boss. Nie mogę gnoja ubić za cholerę, do tego ciągle mnie łapie i wysysa poziomy. Postanowiłem pierwszy raz zagrać w soulsy magiem i przez całą grę bawiłem się przednio (tak, magiem faktycznie gra się łatwiej). Miałem też kilka miesięcy przerwy od gry i albo zapomniałem jak się ubija bossów, albo co bardziej prawdopodobne- zrobiłem jakąś wybitnie słabą postać;p

Czy może ktoś ma chęć i czas żeby pomóc popołudniu ubić false kinga?
Jak macie linka do discorda jakieś wykopowego z soulsami, to podrzućcie, dzięki;)
#demonssouls #ps5
  • 6
@bocian_wr: Tak, można też użyć poison cloud, szukałem już na necie co mogę zrobić. Tylko, że nie mam ani fireball, ani poison cloud, bo podjąłem chyba jakieś wyjątkowo złe decyzje co do wybranych zaklęć:D Mam na przykład ten ognisty armageddon, który działa nie najlepiej i zużywa w #!$%@? many.
Nikogo nie będzie, to ubiję w końcu, wiadomo. Ale męczarnia i za każdym razem jak wysysa te dusze, to mnie szlag trafia;p
@VunterSlaush Ok, to jest dokładnie ten czar, który hejtowałem, że nie działa i zużywa całą manę. Może źle go używam, pokombinuję.

@Piechara Dzięki! Po pracy usiądę i pokombinuję jeszcze z tym firestorm. Będę się odzywał jak coś, może jednak uda mi się ubić go samemu