Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 ja wybieram konsole

Co lepiej mieć

  • Ps5 i ładne mieszkanie 49.0% (51)
  • Komputer za 20 k i dywan na ścianie 51.0% (53)

Oddanych głosów: 104

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misticmac: Tak z ciekawości jaki dywan :D - bo ja słyszałem że dywany są na podłodze ale na ścianie ? Tego nie znałem . Z tego co kojarzę to U ruskich czasem się kiedyś takie rzeczy robiło - ale w wielu domach to oznaczało bogactwo

https://wnetrze24.com/czemu-rosjanie-wieszaja-dywany-na-scianie/

W Rosji przez wieki dywany były postrzegane jako wyznacznik społecznego statusu. Tylko najbardziej wpływowi ludzie mogli sobie pozwolić na nabycie najwyższej jakości dywanów. Co
  • Odpowiedz
@Misticmac: Czytałem jakieś wysrywy o dywanach na ścianie w moim kierunku - nie wiem o co chodzi ( pewnie jakiś żarcik ) - ale #!$%@? nie wstrzelony :D

"Elegancki i wysokiej jakości dywan na ścianie może okazać się ciekawym pomysłem na wyróżnienie swojego mieszkania. Taki pomysł może się sprawdzić szczególnie w nowoczesnych aranżacjach, z którymi dywan będzie kontrastował."
  • Odpowiedz
@Misticmac": Możliwe jednak, że wkrótce się to zmieni. Moda na ścienne dywany pomału powraca, lecz w całkiem nowym wydaniu. Polacy nie chcąc wieszać tradycyjnych czy orientalnych dywanów, jednak czasem rozważają powieszenie na ścianie dywanów w nowoczesnym wydaniu."

Przygryw z kolegi niezły jest :D samozaoranie poziom Master :D
  • Odpowiedz
@Misticmac: "Dekoracyjny dywan na ścianę nie musi wcale wiązać się z wątpliwą elegancją i reliktem przemijających czasów. W ofertach sprzedaży znajdziemy też bardzo eleganckie, a nawet luksusowe modele, które efektownie ozdobią nowoczesne ściany.

Dywan ścienny z naturalnego tworzywa nazywa się kilimem. Jest to popularne określenie, wskazujące na wełniany wątek oraz dwustronną dekoracje. Barwny kilim na ścianie często wiąże się z dekoracjami orientalnymi. Tego typu stylizacja może okazać się niebanalnym sposobem
  • Odpowiedz
  • 1
@cin123654: w pierwszym akapicie masz epitety jak eleganckie i luksusowe. Teraz spójrz na swój pokój rodem z lat 60 XD luksus i elegancja aż się wylewają z tych ścian XD
  • Odpowiedz
  • 0
@cin123654: Jakoś nie dziwi mnie, ze nie rozumiesz. 3/4 rzeczy, które piszemy do ciebie tez nie rozumiesz. Ale tak to jest jak mentalnie się zatrzymałeś w wieku 10 lat XD
  • Odpowiedz