Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: dobre :D Swoją drogą najlepiej (przy matrycy niepełnoklatkowej) wychodzi na ogniskowej 50. Oczywiście muszę się oddalić, co nie jest łatwe z moim psiakiem. Chcę coś wrzucić, ale chwilowo nie mogę znaleźć czytnika kart.
  • Odpowiedz
@Voyo: Też miałem polskiego gończego - otrzymałem w spadku po tym jak zniszczyła pół domu :) Trudna rasa do zapanowania, lubi uciec za innym zwierzęciem i potrafi być bardzo obronna. Finalnie trafiła do leśniczego, bo w bloku zbyt bardzo się męczyła. Znajomi też teraz mają polskiego gończego, wybrali jako pierwszego swojego psa, ale niestety jest dużo gorzej niż u mnie. 0 posłuszeństwa...
  • Odpowiedz
@Poksipol: no widzisz. To moj pierwszy pies i jakos daje rade. Slucha, chodzi ja luznej smyczy, poleci czasem za ptakami/zajacem ale wraca na przywolanie ale i nad tym pracujemy. Generalnie jak jej nie wymeczysz to jest zle. Mam 17 arow dzialki plus codziennie spacer kilka km i jest ok. W zyciu bym jej nie zamienil na innego psa. Co do obronnosci to jak ide z dziecmi z wozkiem to zawsze rowna
  • Odpowiedz
To moj pierwszy pies i jakos daje rade. Slucha, chodzi ja luznej smyczy, poleci czasem za ptakami/zajacem ale wraca na przywolanie ale i nad tym pracujemy. Generalnie jak jej nie wymeczysz to jest zle. Mam 17 arow dzialki plus codziennie spacer kilka km i jest ok. W zyciu bym jej nie zamienil na innego psa. Co do obronnosci to jak ide z dziecmi z wozkiem to zawsze rowna do wozka nie do
  • Odpowiedz