Wpis z mikrobloga

Mirki zacząłem grać w #nioh2 i gra wydaje się bardzo trudna, że odechciewa się grać. Czy seria #nioh to coś takiego jak #bloodborne? Cały czas myślałem, że to bardziej taki hack'n slash. Podchodzę do tego początkowego moba i postać w ogóle nie chce atakować bronią, a jak jestem daleko od niego to normalnie atakuje.. Do tego ta wielka bestia z maczugą.. da się ją w ogóle zabić na początku?

#ps5 #pytanie #ps4 #playstation #gry
  • 8
  • Odpowiedz
Czy seria #nioh to coś takiego jak #bloodborne?


@Victoremque: bardziej jak dark souls, niż bloodborne, ale też niezupełnie ¯\_(ツ)_/¯ też to nie jest typowy hack'n'slash, trzeba nauczyć się walczyć, zmieniać pozycje, dobrać i ogarnąć moveset broni pod swój styl gry, osobna sprawa to magia, ninjutsu czy broń dystansowa
  • Odpowiedz
@Victoremque: amrita to exp potrzebny do levelowania, jak padniesz to stracisz punkty chyba, że zostawiłeś po sobie ten grób, ale i tak wtedy trzeba się po nie do niego pofatygować... co do returnal to raczej nie można mówić o monotoni z tego względu, że to rouglike, ale poziom frustracji jest raczej wysoki, bo z tego co wiem gra nie zapisuje progresu, nawet w przypadku awarii czy updejta, trzeba się uzbroić w
  • Odpowiedz