Wpis z mikrobloga

  • 1
@Skyler
Minusy:
Blokada zawiasu składania wymaga kontroli prawidłowego zablokowania przy rozkładaniu. Raz hulajnoga mi się złożyła przy hamowaniu, od paru dni blokada prawidłowo się zamyka, ale kontrolowanie mam już we krwi :-)
Dziwnie działają hamulce, raz łapią szybciej, a raz później, bez wpływu na bezpieczeństwo. Po deszczu dodatkowo dochodzi dźwięk tarcia klocków o tarczę - akceptowalne.
Luzują się nakrętki blokady rączek kierownicy, + skrzypią (nawet po porządnym dokręceniu).
Skrzypi
  • Odpowiedz
@Stary_Benek: dzięki na obszerną recenzję! :)
Mam Pro2 i zastanawiam się czy ją modernizować czy może kupić nową Y6-S. Największa przewaga Xiaomi nad nią to jednak waga, 14kg vs 24kg to przepaść.

Ps. Ten zasięg 50km to jadąc z jaką średnią prędkością? O ile spada prędkość i przy ilu procentach baterii?
  • Odpowiedz
  • 1
@Skyler waga do przełknięcia, mam do pokonania codziennie ok. 20 schodów, co przy mojej niepełnosprawności na początku było prawie niemożliwe, a teraz biorę to na klatę z przyjemnością.
Prędkość: zaznaczam, że jeżdżę obecnie na max. drugim biegu.
1 bieg na pełnym naładowaniu ok. 19 km/h
2 bieg na pełnym ok. 40 km/h
3 bieg raz włączony na pełnym i dla mnie zbyt gwałtowne przyśpieszenie i hamowanie po odjęciu manetki gazu. Można przyśpieszenie korygować w ustawieniach, będę testował.
  • Odpowiedz
  • 1
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie Pierwszy raz w deszczu, to koszmar, bałem się czy czegoś nie zaleję, ale do głównej komory że sterownikiem i akumulatorami woda ma kiepski dostęp. Wyświetlacz i manetka gazu wyglądają na hermetyczne. Po kilku razach w deszczu o hulajnogę już się nie boje. Nic z nią nie robiłem, stock. Bardziej mnie wkurza, że jak mnie złapie deszcz, to nigdy nie chce mi się stanąć i założyć pelerynę :)
  • Odpowiedz