Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@axton77: j/w. Zapach podobny do neroli portfino forte, ale parametry mega kiepskie niestety. Globala jeszcze nie robiłem ale na nadgarstku po godzinie prawie już nie czuc.
  • Odpowiedz
@qaqa: Na mnie siedzi dość dobrze, projekcja jak to swiezaki, trwałość pol dnia, sam w sobie zapach przypomina mocno mandarino od forda ale jest tam jakaś sztuczna nuta jak w invictusie, która trochę psuje całość. Czuć to zwłaszcza przy nadgarstku, jak zawieje z pol metra to jest ok. Neroli bardziej wyszło jackowi, tutaj jest takie 80% podobieństwa co i tak czyni go chyba najlepszym klonem bo nie trafiłem jeszcze na nic
  • Odpowiedz
@qaqa: Zapach poprawny, otwarcie sztuczne ale szybko wygładza się, poprawny klon TF. To jest swieżak cytrusowy i sam nie wiem jakiej trwałości bym oczekiwał ale przy cenie 56 zł. moim zdaniem nie warto. Dobry na powrót z plaży do hotelu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@miauczar: Generalnie zgadzam się @uwielbiamnalesniki:

Zapach moim zdaniem jest piękny, świeży i zdecydowanie in plus w stos. do letniczków od wiodących marek. Zwłaszcza mając na uwadze cenę.

Syntetyczność jest mocno wyczuwalna, ale dla mnie nie stanowi to dużego problemu w letnich perfumach.

Trwałość- dostajemy to za co płacimy. W zasadzie należałoby dopsikiwać co 2h. Natomiast dla mnie nie jest to aż tak wielki problem bo to typowy zapach na upały
  • Odpowiedz