Wpis z mikrobloga

Serio myślałem, że laski zwracające uwagę na wiek dziewczyny to mem, otóż nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wychodząc wczoraj z pracy odebrała mnie dziewczyna no i dziś jak robiłem sobie pyszną kawusię koleżanka z biura pyta się mnie:

Anon ile lat ma ta twoja dziewczyna? Odpowiadam zgodnie z prawdą, że 23 a ona na to, że tu jest tyle fajnych dziewczyn a ja za małolatami się oglądam XDD

To jej odpowiedziałem, że to żadna małolata tylko dorosła kobieta małolata to jest jej córka która chodzi do podstawówki, na co usłyszałem, żebym znalazł normalną w swoim wieku ( jestem po 30 ) no cóż jednak skądś musiał się utrzeć schemat, iż kobiety nie lubią młodszych od siebie.

#logikarozowychpaskow
  • 63
@janmazoch: zawsze koledzy mówią mi, że piecze mnie pupa, ale nie jestem w stanie ukryć swojego zdegustowania jak różnia wynosi 5+ lat, a dziewczyna ma 16, czy nawet 18, ale nie kończąc liceum spotyka się z gościem, który skończył studia i pracuje.

Jakoś tak dziewczyny 21+ spotykające się z kimś po 30 to luz, bo już zazwyczaj wszyscy są dorośli pod większością względów, ale jak laska ledwo zaczyna liceum to… no
No patrzę i widze że mężczyźni są niedojrzali i głupi jakby mogli to by się z dzwieczynami z podstawówki wiązali


@konopiapolska: Albo działa to na zasadach zwykłego instynktu przetrwania w OBIE strony. Młodsza kobieta - teoretycznie większa szansa na potomstwo, starszy facet - teoretycznie lepsze zasoby. Ludzie to zwierzęta i mimo wszystko mają swoje instynkty.