Wpis z mikrobloga

Typowy bamber z obozu niebieskich w pełni wykorzystuje potężną moc przepotężnej PS5, w siałurku tuż obok pola szparagów.

"Cywilizowany" człowiek "na poziomie" gra na "Królowej konsol", na 43 calowym tv z Lidla, bo kontener dzieli z współpracownikami z Ukrainy, Mołdawii i Rumunii...

Dobrze, że przynajmniej zdaje sobie sprawę, że 120Hz jest zbędne, kiedy posiada się "królową konsol".

Soniarski styl życia, pełen przepych kurła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #xbox #ps4 #xboxseriesx #pcmasterrace
źródło: comment_1631011355Dbz7xli1nu4vo0lBmYzCXv.jpg
  • 27
@SF71H: Po prostu drażni mnie taka podwójna moralność. Jak pojedziesz od idiotów obozowi zielonych, to jest super i komentarz wisi, ale jak TEJ SAMEJ TREŚCI komentarz umieścisz w kontekście niebieskich, to zaraz taki wpis leci na łeb.
@SF71H: O co ci znowu chodzi? Jak nie masz nic sensownego do napisania, to po co ta dyskusja? Lepiej się z tym czujesz czy jak? Mi się ładnie wytyka sztywność, a sam napinasz się jak pajac kiedy to ktoś inny ma rację.
@SF71H: Dobra, spadł z rowerka i twój komentarz. Trafił się normalny moderator. A jeśli to ten sam - zwracam honor, ale za dużo miałem takich „przypadków” żeby wierzyć w bezstronność kogoś z tamtejszej obsady.