Wpis z mikrobloga

Czy kogokolwiek interesuje Filipek w Fame MMA? Dla mnie typek nic ciekawego nie wnosi i nie zasługuje nawalkę z Ferrari (po #!$%@? Ferrari go w ogóle wyzywał do walki) xD
#famemma

FIlipek jest potrzebny w Fame?

  • Tak 35.8% (73)
  • Nie 64.2% (131)

Oddanych głosów: 204

  • 18
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Filipek i Ferrari to moje ulubione postaci w Fame mma. Filipek po prostu nie robi z siebie debila na siłę, i nie robi sztucznych dymów. Wciąż jest lepszy niż inni stypiarze, jeśli masz więcej IQ niz 30 to wychwycisz kilka fajnych panczy na konferencji
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: No to jak mają sie "#!$%@?ć" to po co robisz taka ankietę? Sugerując tym, że Filipek to stypiarz w porównaniu do Ferariego i dlatego tu nie pasuje?
Po Twojej odpowiedzi można wywnioskować, ze nie chodzi Ci o otoczke, tylko o walkę, a te Filipek akurat wydaje mi się, ze robi ciekawie.
  • Odpowiedz
@MrDaarkness: Mam Tobie tłumaczyć po co się robi ankietę? xD
Dobrze, proszę bardzo: ankietę zrobiłem bo chcę się dowiedzieć czy wg mirków Filipek jest porzebny na fame ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@wieszjo: nie robi zadnych dymow. Nagrywa kawalki takie jak Fatality z Fazim gdzie ma wersy o zasadach i krzywych akcjach, a pozniej sciska sie z Sobota ktory ma jakies tam niezalatwione sprawy, a pozniej idzie sie bic z konfidentem na ktorego sa papiery.
@PanDyktator: patrzac na to jak sie bije Filipek to nie ma szans na weselniaka. Filipek na punkty albo Ferrari przez poddanie.
  • Odpowiedz