Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio u alergologa, który oznajmił, że mam pokrzywkę cholinergiczną, wszystkie typowe objawy, nawet miałem swoje zdjęcia. Podsumowała tym, że jest to nieuleczalne, jakieś zapobiegawcze antyhistaminy, tylko to jest jaka katorga, mirki choruje ktoś na to lub coś podobnego, chętnie bym porozmawiał na ten temat, omówił jak z tym żyć, albo może ktoś to wyleczył? Dzięki za każdą informacje. #pokrzywka #pokrzywkacholinergiczna #porady #medycyna #alergia
  • 4
  • Odpowiedz
@Psajkoman: Czemu antyhistaminy to katorga? W jakich dawkach kazała ci brać i jakie? P/histaminiki nowej generacji nie maja zazwyczaj efektów ubocznych. Osoby chorujące na alergie wziewną łykają często codziennie przecwihistaminiki przez 3/4 roku przez wiele lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@piotreksurm jest to dolegliwość można to ująć nie zagrażająca zdrowiu, ale dokuczliwa, nie chcialbym przed każdym wysiłkiem fizycznym zarzucać kolejnych tabletek bo niestety też choruje na inne dolegliwości i już wystarczająco dużo jem tych piguł więc myślałem, że może da się to wyleczyć albo nie wiem zminimalizować dyskomfort jakimiś zabiegami, odczulaniem czy coś, zawsze to lżej dla wątroby
  • Odpowiedz