Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 30 lat, jestem zdrowy, nie palę i chciałbym wykupić solidne prywatne ubezpieczenia (osobno albo jako łączone):

a) zdrowotne (w jakiejś podstawowej formie, od ciężkich zachorowań i wypadków)
b) na życie, może być terminowe na 10-30 lat (wypłata na rzecz kilku wskazanych organizacji i osób w łącznej wysokości ok. 1-1.2 mln złotych)

1. Jak znaleźć kompetentnego agenta i na jakie pułapki uważać? Czy skontaktować się z kilkoma agentami?
2. Ile orientacyjnie mogą wynosić miesięczne składki w mojej sytuacji?
3. Jakich towarzystw ubezpieczeniowych unikać, a jakie preferować? Zależy mi na solidności i braku dziwnych wyłączeń.

Będę wdzięczny zarówno za opinie agentów, jak i osób ubezpieczonych. Z góry dzięki za pomoc!

#pytanie #ubezpieczenie #ubezpieczenia #prawo #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6135408b6ffb19000ae1bb7f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 30 lat, jestem zdrowy, nie palę...

źródło: comment_1630955743gX4JVRyYZX2XihVwEqm3rS.jpg

Pobierz
  • 6
1. Agent powinien mieć dostęp do wszystkich towarzystw, wtedy będziesz miał pewność, że zna wszystkie produkty na rynku i wybierze najlepszy pod Twój case. W celu sprawdzenia oczywiście warto porozumieć się z kilkoma agentami, jak zobaczysz że agent poleca PZU to uciekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. W Twoim przypadku dałoby radę wszystko zamknąć w około 400 złotych robiąc hybrydę dwóch towarzystw.

3. Unikać wspomnianej wcześniej, Avivy; preferować
1. Podbij porozmawiamy to ocenisz. Zawsze możesz porównać i wybrać najlepszego twoim zdaniem.
2. Zdrowotne w podstawowej formie i wypadki myślę, że kilkadziesiąt polskich złotych. Życie - no zależy głównie jaki czas trwania, jaka dokładnie suma. Milion 230 zł (10) 520 zł (30) w NN. W innych firmach oczywiście może się to różnic.
3. Jako agent nie oceniam, wiem, że moja firma jest solidna i wierzę w to co robię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja kompetentny ale tylko generali (agent wyłączny). Natomiast dość dobrze znam kruczki u konkurencji, palcem się zrobić nie dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś pw.
Trzeba zebrać dane, zrobić porządną analizę potrzeb i wrzucić wszystko na bęben. Wtedy można gadać dalej.