Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z racji tego, że z urodą u mnie mocno średnio, ale za to z hajsem już lepiej, ostatnio zacząłem poznawać klimaty #roksa #divyzwykopem.
No nie powiem, spodobał mi się ten sport, to była dobra decyzja żeby spróbować, trochę mnie jednak przez lata prawictwa ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Póki co to przez ostatnie parę miesięcy działam sobie z roksankami raczej standardowo, myślę bez większych udziwnień, ale przyszło mi do głowy żeby spróbować rimmingu (oczywiście w moja stronę). W sieci piszą, że szansa złapania czegoś od takiej zabawy jest głównie po stronie osoby aktywnej, natomiast nie bardzo mogę doszukać się informacji jak to wygląda u osoby, która jest pasywna, jest pieszczona.
Czy jest jakieś duże ryzyko złapania czegoś czy raczej małe?

Ciekawi mnie też jakie są odczucia przy lizaniu dupki, gdzieś na przykład czytałem, że ktoś to porównywał trochę do łaskotania albo na tym forum #wizaz jedna laska pisała, że jak robi facetom rimming to oni często mają mocniejszą erekcję czy mocniejszy wytrysk i ogólnie, że niektórzy bardzo lubią - i tutaj moje drugie pytanie do tych, którzy doświadczyli - jakie są wasze odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#seks #roksa #divyzwykopem #rimming #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61353ccb6ffb19000ae1bb7a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
Loyal: Różowe, pucujcie się: Ile teraz każdej z was miesięcznie trzeba przynieść w zębach do kwadratu, byście przykładnie spełniały naturalnie przykazane wam funkcje, chętnie opróżniały torbę, cieszyły się na nasz widok, chętnie inicjowały budowę nowych oczek wspólnego łańcucha ciekawego życiorysu, uśmiechały się, szanowały, podziwiały i pozostawały przy tym wierne, szczere i otwarte?

Rozmyślam nad tym, ile w czasach tak powszechnego konsumpcjonizmu, klęski urodzaju na waszym rynku towarzysko-matrymonialnym, niezdecydowania i wszechobecnej promocji
AnonimoweMirkoWyznania - Loyal: Różowe, pucujcie się: Ile teraz każdej z was miesięcz...
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie to było typowo jak łaskotanie. Nie mam najmniejszej potrzeby żeby to powtarzać jeśli jakaś różowa sama z siebie nie będzie fanką. Ani nie było większej erekcji ani mocniejszego orgazmu. Takie 2/10 pod względem wielkości doznań.
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem kiedyś u divy i w trakcie przerwy między pierwszym, a drugim podejściem diva robiła masaż. Leżałem na brzuchu i tak sama z siebie zaczęła lekko te okolice pieścić języczkiem. Nie był to typowy rimming, taki tylko powierzchowny, ale nie powiem spodobało mi się to. Dla mnie bardzo przyjemne ;) Jak masz taką dive, która to wykonuje to polecam spróbować.