Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak dobra zupka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od zawsze doparawiam sobie zupki z paczki i dokąd sięgam pamięcią ludzie byli zdziwieni () myślałem że wszyscy tak robią, przeciez sama woda i makaron (bez chleba) to sie tym nie idzie najeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

/i w dodatku legendy o woskowym makaronie ()

#glodnyjakwilk #jedzenie #zupkachinska #ramen #tworczoscwlasna
v.....k - Nie ma to jak dobra zupka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od zawsze doparawiam sobie zupki z ...

źródło: comment_1630946530lcbNshmtTuVdGPwPWgvE9A.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@v1lk: a wracając - ja kiedyś #!$%@?łem to co w paczce, teraz nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem bez dodatków (jajka na półtwardo to absolutne minimum). Polecam wtedy zaszaleć i zamówić jakieś 'na bogato' zupki, zwłaszcza, że to nadal śmieszny koszt, a często takie za nawet 5zł, potrafią zajebiaszczo smakować.
  • Odpowiedz
  • 5
@v1lk szczerze? Wygląda jak... całkiem spoko opcja. Nie wiem czemu tak nie robiłem. Nawet zgaga będzie mniejsza w takiej poprawionej wersji :d
  • Odpowiedz
  • 2
@Niewierny_Mops a też jestem za ( ͡º ͜ʖ͡º)

@haja90 wkładka musi być, sama woda i makaron to nieciekawa opcja bo się najeść tym nie da, zawsze jakaś parówka czy kiełbasa ląduje, albo nawet przysmażony plastet szynki/kurczaka, do tego warzywko i co tam jest ciekawego w lodówce, no i obowiązkowo jajeczko na twardo/sadzone (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kresse nie taki zły pomysł na zupka z wkładką ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet za 10zl można by dobrze zarobić, a i brzuchy pełne gdy zadowolone to zawsze wrócą (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz