Wpis z mikrobloga

@fryco: byłoby super, oddam jak tylko decant dojedzie. Dziś wróce z pracy/treningu to zostaiwę Ci wiadomość na priv. Bo mam troche odlewek do wysłania i się ludzie będą wkurzać :)
  • Odpowiedz
@fryco: po co owijacie? Zawsze się nad tym zastanawiałem tym bardziej jak ktoś owija ta paskudna taśma żółtozieloną.
@majkel34: nie no szkła jakościowo super, atomizery są lepsze niż u decant.pl ale wielkość tych atomizerów strasznie mnie mierzwi. Chyba że taka partia mi się trafiła? Jak wygląda u Ciebie 10ml?
  • Odpowiedz
@pionas1337: no ja też przez ostatni rok kupiłem i rozlalem mase dekantow i nigdy nie było żadnego problemu. Słyszałem plotki, że niektórzy na perfumowych świrach naklejają taśmę, żeby nie było widać,.że przycinają na mililitrach (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Slejpnir: przycinanie na swirach to już stary temat a co do zabezpieczania dekantow, ja akurat preferuje. Na gwint leci teflon a później po nakręceniu atomka leci czarna izolacja. To tylko szkła za kilka złotych, tak jak zacinają się atomki, tak też gwinty potrafią być krzywe. Wtedy może coś parować lub pocić się. Jakoś tak czuje sie bezpieczniej jak owinę.
  • Odpowiedz
@Slejpnir: Niektórzy leją 10ml do szkła 15/20ml i ludzie nadal kupują te w połowie puste dekanty i są zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taśmę stosuję dla własnego spokoju. Raz do Polski trafiła seria kiepskich atomizerów, które pociły się w podrózy.
  • Odpowiedz