Wpis z mikrobloga

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PANIE G.
Kolejny raz robisz z siebie ofiarę i dobrego człowieka, który się zmienił od powrotu. Jak dla mnie jesteś zdecydowanie gorszy niż byłeś. Stałeś się mega pazerny na hajs, 90% twoich widzów to dzieciaki, mające po 12 -14 lat, które nie mają jeszcze odpowiedniego spojrzenia na świat i są mocno podatni na manipulacie, a ty właśnie nimi perfidnie sterujesz! Jakim trzeba być człowiekiem żeby do 12 letniego dziecka mówić, że jak tak dalej pójdzie to nie będziesz miał za co jeść? a od początku roku zarobiłeś (czyt.wyłudziłeś) 110k, to rzeczywiście brakuje ci na chleb, czy do kolejnego bmw? Często jak wchodziłem na live, siedziałeś obrażony na fotelu i wylewając swoje żale życiowe, straszyłeś wyłączeniem streama, a na celu 500 zł za jeden wieczór, to mało ci za siedzenie na d00pie 500 zł? Powiem szczerze, że gdybym tego nie zobaczył na własne oczy to bym nie uwierzył. Zarzucasz wszystkim wokoło zawiść, a sam nie potrafisz wytrzymać dłuzej niż 2 godziny bez wspominania i wyzywania #danielmagical, "bo on taki zły, a ja taki dobry, a jego wolicie i mu wiecej donejtow wysylacie", chłop jest jaki jest, ale nigdy nie widziałem, żeby tak nie szanował widzów jak ty. Opowiadasz swoje bajki jak to nie będzie fajnie, a nawet swoich celów nie potrafisz spełnić. Zebrałeś 2k na plażowanie, miał być piasek i weekend "rozrywki", a wszedłeś w youtube i zmieniłeś po prostu tło green screena na plaże xD Za tydzień miał być stream ze strychu, a skończyłoby się na pewno na zmienieniu tła w youtubie. Zaraz dojdzie do tego, że ustawisz cel na wakacje w Egipcie, zbierzesz niezła sumkę po czym stwierdzisz, że biletów brakło i zrobisz Egipt w domu na green screnie i uznasz, że wszystko jest okej. Nie szanujesz w ogole chłopie swojej widowni, a 90% z niej i tak jest zbanowana, bo śmiała zapytać "czemu nie ma plażowania?" Nie wiem na jakiej zasadzie rozdawałeś moderatorów, ale ich IQ jest na poziomie kija od mopa. Dawniej zrobiłeś po prostu 2-3 akcje, które były niepotrzebne i to cię zniszczyło, a teraz to ty regularnie niszczysz siebie sam.
#gural #patostreamy
  • 4
@DreamBoy98: Dobrze powiedziane. Ironia losu - to właśnie zrobienie plażowania na #!$%@? pogrążyło go, gdyż przez ten #!$%@? green screen udostępnił wyciąg z tipo.live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale przecież 110k to nie dużo "kupił beemke" więc nie zostało dużo na życie. Obrzydliwy typ. Najgorsze, że wśród widzów ma takich jak "Rozpędzony naleśnik" który mu swoją rentę inwalidzką przelewał a potem sam zbierał na leki.