Wpis z mikrobloga

czy jest jakiś sposób, jakaś mechanika, która pozwoli przenieść bazę/elementy (elementy budynków np panele słoneczne, baterie, punkty zapisu etc) do nowej bazy na innej planecie w innym układzie? dopiero zacząłem 6 godzin gry, mam już frachtowiec, ale jestem na mega early game, a znalazłem fajna planete paradise z wodą, plażą, fajnymi złożami i chce się w miare łatwo przenieść - a nie widzi mi sie warpować 4 razy po klamoty (mam dużo w kontenerze). Ogólnie gierka kozak.

#nomanssky
  • 4
  • Odpowiedz
Jak pamiętam w komputerze bazy jest taka opcja tylko na nowej planecie ustawiasz taki komputer w miejscu lokowania i w samym komputerze opcja przenies baze powinna byc.
  • Odpowiedz
@Wolodyjowski: Postaw w bazie teleport i z każdej stacji kosmicznej czy wybudowanego teleportu z innej bazy możesz się przenieść od razu.

Jeszcze był jakiś sposób z kontenerami. Wybuduj sobie na frachtowcu kontenery i szybko przenoś na planetę.
Masz 1 kontener? Dobrze, że nie 10 ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolodyjowski: najprościej to w trybie budowy po kolei usuwaj wszystkie elementy bazy, wtedy odzyskasz wszystkie surowce jakich użyłeś do ich budowy. Następnie wejdź w komputer bazy (jeżeli chcesz usunąć) I usuń bazę (upewnij się że ręcznie wszystko skasowałeś, bo inaczej surowce przepadną). Potem na miejscu docelowym załóż nową bazę i cyk, masz wszystko co potrzebne do szybkiego wybudowania tego co było na starej bazie.
  • Odpowiedz