Wpis z mikrobloga

Spotykałem się niedawno z różową, która była całkiem w porządku (przynajmniej wtedy tak myślałem) babką, ale niestety miała co nieco za dużo kilogramów. No i kiedyś przy jakichś poważniejszych rozmowach zaczęła się o to oburzać, że tak śmiem uważać, więc zapytałem to co mam udawać, że wszystko jest okej, albo co w sytuacji jak jeszcze bardziej przytyje , to stwierdziła, że nie powinno mnie to interesować XD.

Niestety z tej relacji nic nie wyszlo . :D

#tinder #badoo #rozowepaski #zwiazki
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Andrej1988: po co dajesz takie w prawo? Po co spotykasz się? Jak masz opór to go masz. Ona nie schudnie choćby skały srały, a przytyć może zawsze. Jej prawo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrej1988: z tego co napisałeś wynikało że mogłeś spotkać się więcej niż raz. Anyway... Jeśli osoba jest inna niż na zdjęciu, "odruch pięta" i "run Forrest, run"... To ogranicza dylematy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
dziewczyny lubią oszukiwać na zdjęciach.


@Andrej1988: nie tylko. Oszukują co do wagi, wieku, potrzeb, oczekiwań, zainteresowań. "nie wierz nigdy kobiecie".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrej1988: to jej ciało i może zmieniać zdanie co 2 sekundy. Bierzesz to co jest i nie oczekuj że będzie lepiej, a nawet masz gwarancję, że bezie gorzej, bo swoim zainteresowaniem utwierdzasz ją ze akceptujesz ją jaka jest.
  • Odpowiedz