Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot.

Własnie wygrałem proces rekrutacji na stanowisko System Engineer w NCIA (NATO Communication and Information Agency), praca 38h tygodniowo, umowa na kontrakt cywilny 3 lata (jak polski etat, przedłużany w 3 letnich cyklach) do tego nie płaci się podatku dochodowego (Ottawa agreement), składka na natowską emeryturkę. Czas zostawić NowyŁad za sobą. Z mojego dotychczasowego doświadczenia mogę powiedzieć, że to co w Warszawie było sufitem, to tam jest podłogą. #newlife #programista30k
  • 11
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Nie bardzo rozumiem pytanie, generalnie ja jestem Linux/Unix Admnistratorem z 15 letnim doświadczeniem. Dla mnie osobiście zmiana pracy co 2 lata pozwalała uzyskać dużo lepsze pensje, niż czekanie na podwyżke u jednego pracodawcy. Teraz będę pracował w bazie NATO na terenie Belgi
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: Studia nie dały mi prawie nic, ale kończyłem też słabą uczelnie więc nie ma tu zaskoczenia. Większość to doświadczenie z pracy i szkolenia. To jest dodatkowy plus częstej zmiany pracodawcy. Wchodzisz w nowe środowisko, nowe technologie. To czego się nauczyłeś zabierasz ze sobą dalej.
  • Odpowiedz