Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra, gra się mega zmieniła, ale mam ochotę coś pociupac. Zaczynałem grę za małolata (z 11/12 lat miałem), grałem dobrych parę lat. Od 7.6 po 8x wersję, głównie OTS, trochę real.

Z 5 lat temu znowu coś pograłem, jakiś mirsczek mi pomagał pamiętam. Obecnie mam palka 35 lvl, skulle koło 70, jakieś tam eq palkowe, bohy, może 100k w depo.

Chciałbym wbić ten 100 lvl na rl, wiem, że teraz to mega łatwe, ale cała tibia tak się zmieniła, że szok xD. Pewnie jakiś YT i poradniki na necie na początek, tak?

Da się grać chwilę FACC czy od razu kupować TC na allegro i wrzucać pacca?

#tibia #tibiazwykopem
  • 10
grać chwilę FACC


NIE

kupować TC na allegro


NIE, najlepiej kup sobie na 7 dni tego testowego paca za dyche i sprawdz czy ci granie pasuje

wrzucać pacca?


tak

Obecnie mam palka 35 lvl, skulle koło 70, jakieś tam eq palkowe, bohy, może 100k w depo.


dobry start
@porterhouse:
Jak Ci nie szkoda 46zł to kup sobie 250tc (250tc to jakieś 36zł), za 50-100tc jakiegoś wyskilowanego chara (w tej cenie kupisz już ek/rp z 100+ skilem, lub ms/ed z 80+mlv), reszte tcków sprzedaj na markecie żeby mieć gpki (a obecnie przelicznik TC=CC jest baaardzo spoko) i pacc za 10zł na 10 dni (dla nowego konta).

Mając wyskilowaną postać i hajs na supple gra się dużo przyjemniej, a przy 10
@porterhouse: Ja grą od zera bym się tylko zniechęcił. Zero przyjemności, mało hp, o glebę bez znajomości mapy bardzo łatwo, dostępne tylko wybrane czary, skillowanie/robienie mlvl, postać chodzi jak ślimak, robienie bestiarki od zera, słabe potiony. No zamęczyłbym się.
@porterhouse po części rozumiem, że chciałbyś od 0,ale tak n naprawdę taki 50-100lvl to jest jak od 0 a chociaż bedziess miał trochę skille. Ale twoja decyzja, jak Przemyślisz to wiesz gdzie uderzyć. Jakiś mag RP ek się znajdzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuzyno: @Insane_Mike: to takie luźne pomysły xd wiecie, ja jestem z tych czasów, gdzie na realu skillowalo się na monku gdzieś skitranym, a Eternal Oblivion z 350 lvl był kox. Jak MDW przebił eternala to wszyscy mało co się nie zesrali. Na rl dużo nie grałem bo mnie zmiotło z planszy, głównie OTS

Teraz rl jest jak taki ots.tym charem ten 35 wbiłem sobie w pate dni na luzie, gdzie