Wpis z mikrobloga

Dziwne instynkty w tych ludziach siedza. Siedzi typ w bloku na ostatnim pietrze a wydziera ryja jakby mu na noge najechal tym autem. Istnieje jeszcze mozliwosc, ze stara lokowke mu przypadkiem przy parapecie w kapsko wcisnela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przejeżdzałem wczoraj tuż przed całą akcją. Widziałem policję na sygnale, ale myślałem, że to stłuczki przyjechali. Wczoraj w tym miejscu były duże korki, a to ze względu na wyścigi konne.
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: Paranoja. Jak tylko odpaliłem filmik, to pierwsza myśl mi przyszła, że czemu nie #!$%@? przez chodnik. Potem zobaczył chłopa z dzieckiem w wózku, co stanął na przeciwko samochodu z którego policja próbuje wyciągnąć typa trzymając pistolet w ręku... Nie wiem, może jestem paranoikiem, ale przyszło mi do głowy milion scenariuszy co mogło pójść nie tak i dlaczego stanie w tamtym miejscu z wózkiem to idiotyzm.
A bagiety też dobre,
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: To nie koniec tej historii, po tym jak Corolla uciekła, policjanci podbiegli do srebrnego Golfa i machając rękami kazali mu gonić typa. Kierowca włączył awaryjne i z piskiem opon ruszył :D Zobaczę później co mi się nagrało - jechałem czerwoną furą (uciekłem we wjazd na parking)
  • Odpowiedz
A do tego stojąc na drodze dla rowerów (°°


@efceka: Kiedyś jadąc po ścieżce rowerowej mijałem madkę z wózkiem, której nie omieszkałem przypomnieć, że jest na ścieżce rowerowej, na co ona odparła:

Ja też mam koła


Kurtyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz