Wpis z mikrobloga

#wychodzeniezprzegrywu

Wczoraj byłem na randce, która trwała 8h.
Co ciekawe, wszystkie moje wcześniejsze, trwały max 2h i rozmowa się nie kleiła, były ogólnie nieudane i było ich max 1 rok bo musiałem to odchorować.
Wiecie co pomogło?
Bycie sobą, czyli zrobiłem sobie jedno proste ćwiczenie. Co mogę powiedzieć na temat każdej rzeczy z otoczenia.
#!$%@?.
Zwykle mam w dupie wszystko nieistotne co mnie otacza, bo jestem stricte osobą techniczną, patrzę tylko na sensowne rzeczy i rozwiązania i mówiłbym tylko na ich temat. Ale też niechętnie mówię o tym, bo wiem, że mało kogo to interesuje.
No i to był ogólnie błąd.
A ćwiczenie było takie. Widzę w pokoju np. śliwkę i zastanawiam się ile tematów mogę poruszyć związanych ze śliwką. xD
I proszę, wszystko o czym pomyślałem:
- u wuja zawsze rosły śliwki, ale loterią było trafić nierobaczywą (...)
- u mnie na działce w ogródku, rosła samosieja śliwka i zastanawialiśmy się, czy jej nie wyrwać bo rosła w krawędzi ogrodzenia. Mogłaby rozsadzić fundament i w ogóle. Ale postanowiliśmy poczekać. No i po kilku latach jak już urosła z niej konkretna śliwa, nie pojawił się żaden owoc. xD Więc wyrwaliśmy to w piździec (...)
- śliwki najgorsze są w markecie, gdy trzeba je zważyć w samoobsługowej xD (...)
.itd

Jak ręką odjął proszę państwa.

Poza tym, to była laska 9-10/10, masa zdjęć i lajków pod fotami na fb, z którą pisałem totalnie na luzie i zdawkowo przez kilka dni, bez pisania 'cześć' 'papa' i innych niby normalnych, ale dupowchodzących słów.
W #photofeeler mam 29 zdjęć i średnia to ok. 5.0.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 38
  • Odpowiedz
2021 a normiki dalej przychodzą na tag się dowartościować i nie mogą uwierzyć, że ktoś nie ma w ogóle zainteresowania ze strony kobiet
  • Odpowiedz
@whaith: ale atrakcyjność ma sporo do rzeczy, ale czy szukasz kobiety ktora patrzy tylko na wygląd? Czy są faceci, którzy patrzą tylko na wygląd? To twój kompleks, laski chcą zobaczyć w tobie przede wszystkim osobowość i chcą usłyszeć o tobie same superlatywy by nie wyjść przed znajomymi na idiotkę która sobie wziela mentalnego przegrywa

@GearIsGreat: sorry, ale nie wrzucę jej zdjęć nigdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@artur-tyminski: Moja pierwsza randka z obecnym niebieskim też trwała 8 godzin. Się niespodzianka mogliśmy nagadać i nachodzić. Nigdy już nie pobiłam tego rekordu kroków. :D
  • Odpowiedz